26. Finał WOŚP w Górze Kalwarii

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

14 stycznia 2018 roku zapraszamy na kolejny Finał WOŚP! Wolontariusze będą kwestować na ulicach miasta i gminy Góra Kalwaria, a po południu zapraszamy do Ośrodka Kultury (Białka 9) na koncerty i Światełko do nieba!

26. FINAŁ WOŚP W GÓRZE KALWARII

Finał WOŚP w Górze Kalwarii program:
17.00 - Stolar i Barber
17.30 - Zespół KURS
18.30 - Bartas Szymoniak
20.00 - Światełko do nieba

Stolar & Barber dwóch prostych chlopakow wychowanych w tym mieście, którzy chcą spełniać swoje marzenia. Polaczył ich wspólny cel, chęć rozwijania pasji i podobne wizje. Teraz chcą zaprezentowac swoje pomysly i umiejetności.

KURS zespół czterech odmiennych facetów, których połączyła miłość do bluesa. Gramy ze sobą nie od dziś, ale dopiero teraz odkryliśmy to co nas naprawdę łączy! Bartek "Kabul" Kabulski - Vocal/Gitara rytmiczna/Harmonijka Michał "Chomik" Kielak - Bass/Broda Olek"Olo" Dmowski - Gitara prowadząca/Realizator Michał "Misiek" Malinowski - Perkusja/Tutka (kebab).

Bartas Szymoniak twórca stylu BEATROCK - gatunku łączącego elementy beatboxu, wokali i żywych instrumentów / laureat "Idola" / absolwent Wydziału Jazzu AM w Katowicach / frontman grupy "Sztywny Pal Azji" (2008-2015) /.