Informacje17 marca 2018, 16:00,

Wystawa malarstwa Iwony Rucińskiej

17 marca 2018 roku o godz. 17.00 odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Iwony Rucińskiej. Miejsce: Ośrodek Kultury, Białka 9, Góra Kalwaria. Wystawa będzie czynna w dniach od 17.03 do 16.04 2018 r. Wstęp wolny. Zapraszamy na wystawę malarstwa do Góry Kalwarii.

WYSTAWA MALARSTWA IWONY RUCIŃSKIEJ

Iwona Rucińska - jest mieszkanką Konstancina od urodzenia. W 2011 roku miała pierwszą wystawę swoich prac w Domu Kultury w Konstancinie-Jeziornie. Od 2015 r. jest członkiem Warszawskiego Stowarzyszenia Plastyków. Malarstwo stało się jej pasją życiową. – Większość moich prac powstała w wyniku własnych przemyśleń i odczuć. Kilka z nich namalowałam pod wpływem zachwytu dziełamiu innych twórców. Malowanie sprawia mi ogromną przyjemność i jest dla mnie wyzwaniem. Obrazy, które powstały są poszukiwaniem siebie, szukaniem własnej drogi w tworzeniu, na które w ogromnej mierze ma wpływ otaczający nas świat – mówi artystka.

Informacje17 marca 2018, 18:00,

Powsinogi na cztery nogi - spektakl teatralno-kabaretowy w Tarczynie

17 marca 2018 roku o godz. 19.00 odbędzie się spektakl teatralny dla dojrzałego widza pt.: Powsinogi na cztery nogi. Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie, ul. J. Stępkowskiego 17. Cena biletu – 25 zł. Bilety do nabycia w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarczynie ul. J. Stępkowskiego 17, pok. nr 101, przed spektaklem lub za pomocą aplikacji Bilety Online https://s10.systembiletowy.pl/tok/ Aplikacja dostępna na stronie www.gok-tarczyn.pl

POWSINOGI NA CZTERY NOGI - SPEKTAKL TEATRALNO-KABARETOWY W TARCZYNIE

"Powsinogi na cztery nogi" - spektakl teatralno- kabaretowy. Spektakl jest zabawną podróżą przez polską wieś – pełną humoru podróż przerywa raz po raz opowieść odsłaniająca jej bardziej romantyczny, zakotwiczony w przeszłości charakter. Spektakl nawiązuje swoim charakterem do dawnego teatru jarmarcznego. Skecze, piosenki i humorystyczne monologi są gwarancją świetnej, trwającej 90 minut zabawy. Wykonawcy: Jolanta Hardulak, Mariusz Marczyk, Jerzy Miedziński, Reżyseria: Mariusz Marczyk.