Informacje16 września 2017, 10:00,

Bieg im. Tomasza Hopfera Konstancin

Po raz czwarty miłośnicy biegania upamiętnią Tomasza Hopfera, dziennikarza i popularnego komentatora sportowego. Zapraszamy do Konstancina-Jeziorny już 16 września 2017 roku. Do zobaczenia na ścieżce zdrowia o godz. 12.00.

BIEG IM. TOMASZA HOPFERA KONSTANCIN

Ścieżka Hopfera - trzy lata temu ścieżka zdrowia w Chojnowskim Parku Krajobrazowym otrzymała imię Tomasza Hopfera, dziennikarza i popularnego komentatora sportowego. Zorganizowany z tej okazji bieg zgromadził wówczas czołówkę konstancińskich biegaczy oraz wielu amatorów ruchu na świeżym powietrzu. Wydarzenie na stałe zostało wpisane do kalendarza imprez Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie.

Bieg im. Tomasza Hopfera - w tym roku biegacze spotkają się już po raz czwarty. Tradycyjnie impreza odbędzie się tydzień przed 39. PZU Maratonem Warszawskim, którego Tomasz Hopfer był jednym z głównych pomysłodawców. Do Konstancina-Jeziorny zapraszamy w sobotę, 16 września. Trasa biegu liczy 5 km - dwie pętle po 2,5 km. W wydarzeniu udział mogą wziąć osoby, które ukończyły 16 lat. Rywalizacja rozpocznie się o godz. 12.00. Start na ścieżce zdrowia (ul. Od Lasu 23).

Zapisy - rejestracja uczestników prowadzona będzie w dniu imprezy, w godz. 9.00-11.30. Koszt zakupu pakietu startowego, w którego skład wchodzi medal, pamiątkowa koszulka oraz posiłek regeneracyjny wynosi 25 zł. Uwaga! Z opłaty zwolniona jest młodzieży z gminnych szkół. Na najszybszych zawodników czekają nagrody i puchary.

Regulamin IV Biegu im. Tomasza Hopfera (plik PDF; 328 KB)

Informacje24 sierpnia 2017, 10:00,

CALVARIA CANTANS Warsztaty Wokalno-Chóralne w Górze Kalwarii

W dniach 23-27 sierpnia 2017 roku odbędą się IV Warsztaty Wokalno-Chóralne CALVARIA CANTANS w Górze Kalwarii. Szczegóły na poniższym plakacie:

CALVARIA CANTANS WARSZTATY WOKALNO-CHÓRALNE W GÓRZE KALWARII

Regulamin: link