Informacje23 września 2017, 09:00,

TRZEŹWO ZDROWO NA SPORTOWO

23 września 2017 roku w godz. 11-17 odbędzie się festyn rodzinny promujący trzeźwy i zdrowy styl życia. Wstęp wolny. W programie wiele atrakcji, na scenie konstancińskiego amfiteatru wystąpią, m.in. iluzjonista Szymon Krzysztoszek oraz rockowe zespoły Porcelain, Hexa i Anotherland. Wśród innych atrakcji, m.in. prezentacja działalności stowarzyszeń abstynenckich, miasteczko ruchu drogowego, alkogogle, trening personalny, czerpanie papieru, pokazy karate i strażackie, a także warsztaty plastyczne. Nie zabraknie również zabaw i konkursów dla najmłodszych. Organizatorem pikniku jest Konstancińskie Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich CONSTANS 2010.

TRZEŹWO ZDROWO NA SPORTOWO

Informacje23 września 2017, 08:00,

GALA KOBIET SUKCESU MAZOWSZA 2017

23 września 2017 roku o godz. 10.00 odbędzie się Gala Kobiet Sukcesu Województwa Mazowieckiego w Konstancinie-Jeziornie. Miejsce: KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Uroczyście uhonorowana zostanie Złota Dziesiątka pań wyróżnionych podczas Wyborów Kobiety Sukcesu Mazowsza, a statuetkę z rąk Marszałka Województwa Mazowieckiego otrzyma wybrana przez kapitułę Kobieta Sukcesu 2017.

GALA KOBIET SUKCESU MAZOWSZA 2017

Kandydatki do wyborów Kobiety Sukcesu Mazowsza zgłaszają przedstawiciele regionalnych mediów, organizacji społecznych i samorządów. Są nimi panie, które w minionym roku były bohaterkami dziennikarskich publikacji, zostały zauważone przez swoje środowiska, otrzymały nagrody w różnych dziedzinach. Spośród kandydatek Złotą Dziesiątkę i spośród niej Kobietę Sukcesu 2017 wyłoniła kapituła. Wśród gości honorowych w dotychczasowych edycjach gali Kobiet Sukcesu były takie osobowości jak Elżbieta Bieńkowska, Henryka Bochniarz, prof. Danuta Hubner, Hanna Gronkiewicz-Waltz, Agata Młynarska, Kora, Agata Kulesza, Małgorzata Niemen, Jolanta Fajkowska, Irena Eris.

Przeczytaj też: Poznaj sploty piaseczyńskich historii

GALA KOBIET SUKCESU MAZOWSZA 2017

Na gali nagrody otrzymują też mężczyźni. Są to statuetki „Duża Buźka” przyznawane przez Międzynarodowe Forum Kobiet mężczyznom, których podziwiają kobiety za pasję życia, tworzenia i społecznych dokonań. Wśród nagrodzonych byli dotąd Krzysztof Hołowczyc, Jerzy Buzek, Piotr Szwedes, Przemysław Saleta, Dariusz Michalczewski, Jacek Żakowski, Emilian Kamiński, prof. Andrzej Bochenek. Galę Kobiet Sukcesu Województwa Mazowieckiego uświetni cykl wydarzeń towarzyszących. Już dziś zapraszamy do wzięcia udziału w Spotkaniu Kobiet Sukcesu czyli trzech panelach dyskusyjnych.