Bieg Papieski po raz XII Habdzin

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Już po raz dwunasty zapraszamy do Habdzina na Bieg Papieski. W najbliższą niedzielę (14 października) uczestnicy pobiegną na dystansie ponad czterech kilometrów. Bieg upamiętniający postać wielkiego Polaka, rozpocznie o godz. 13.00 Msza święta. Tuż po nabożeństwie, o godz. 14.30, wystartuje XII Bieg Papieski (zapisy od godz. 12.00 do godz. 14.00). Uczestnicy będą się ścigali na dystansie 4,4 km, a trasa biegu będzie przebiegała przez następujące miejscowości: Habdzin, Łęg i Opacz.

BIEG PAPIESKI HABDZIN

Zwycięzców sportowych zmagań poznamy ok. godz. 15.30, wtedy to odbędzie się wręczenie nagród. Coroczne wydarzenie o godz. 16.00 zakończy Apel Papieski, po którym zostanie odśpiewana „Barka”, ulubiona piosenka św. Jana Pawła II. Na XII Otwarty Bieg Papieski zapraszają: Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie, sołectwo Habdzin, Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna, parafia św. Józefa Oblubieńca NMP w Konstancinie-Jeziornie oraz DEM’a Promotion Polska.