Informacje18 grudnia 2018, 17:00,

I Festiwal Mazowieckich Smaków w Zgorzale

18 grudnia 2018 roku w godz. 18.00-22.00 zapraszamy na I Festiwal Mazowieckich Smaków w Zgorzale. Organizatorem jest Fundacja Nova Perspektywa przy współpracy z Niepublicznym Przedszkolem Prozdrowotnym Ram Tam Tam, gospodarstwem sadowniczym Zdrowy Owoc oraz Stowarzyszeniem Nasza Zgorzała. Miejsce: Budynek Niepublicznego Przedszkola Prozdrowotnego Ram Tam Tam, ul. Jaskółki 3, Zgorzała. Wstęp wolny.

I Festiwal Mazowieckich Smaków w Zgorzale

Podczas Festiwalu Mazowieckich Smaków będzie można kupić dobre polskie produkty żywnościowe na święta: swojskie wędliny, soki naturalne, nabiał, pieczywo, a także naturalne mydła i wiele, wiele innych... Wystawcy produktów to bezpośredni wytwórcy, którzy wystawiają się bezpłatnie. Wspólna inicjatywa organizatorów - non profit ma na celu integrowanie lokalnego środowiska oraz promocję polskich produktów w najkrótszym łańcuchu dostaw: producent-konsument. Serdecznie zapraszamy.

Informacje14 grudnia 2018, 18:00,

Spotkanie Mieszkańców Jazgarzewa i okolic w sprawie bezpieczeństwa

14 grudnia o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie w sprawie bezpieczeństwa mieszkańców. Organizatorzy: Komenda Powiatowa Policji i Gmina Piaseczno. Miejsce: OSP Jazgarzew, ul. Główna 31. Zapraszamy.

Spotkanie Mieszkańców Jazgarzewa i okolic w sprawie bezpieczeństwa