Menu
A+ A A-

Programu współpracy Powiatu Piaseczyńskiego z organizacjami pozarządowymi na 2018 rok

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Zarząd Powiatu Piaseczyńskiego zaprasza zainteresowane organizacje pozarządowe i inne podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2016 r. poz. 1817) do konsultacji projektu: „Program współpracy Powiatu Piaseczyńskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi uprawnionymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2018 rok”.

PROGRAMU WSPÓŁPRACY POWIATU PIASECZYŃSKIEGO Z ORGANIZACJAMI POZARZĄDOWYMI NA 2018 ROK

Program stanowi podstawę współpracy z organizacjami pozarządowymi. W programie wskazane są cele, zasady i formy współpracy Powiatu Piaseczyńskiego z organizacjami pozarządowymi oraz priorytetowe obszary zadań publicznych, które będą realizowane w 2018 roku przy współudziale podmiotów działających w sferze pożytku publicznego. Opinie i uwagi można zgłaszać w terminie: od dnia 9 października do dnia 18 października 2017 r.

Treść programu oraz formularz do zgłaszania uwag znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej: http://bip.piaseczno.pl (zakładka Organizacje Pozarządowe) i na tablicy ogłoszeń Starostwa Powiatowego w Piasecznie, ul. Chyliczkowska 14. Wypełnione formularze należy złożyć lub przesłać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 18 października 2017 roku na: adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. numer faksu: (22) 737 11 58 adres: Starostwo Powiatowe w Piasecznie, 05-500 Piaseczno, ul. Chyliczkowska 14 – z dopiskiem „Pełnomocnik ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi”.

Projekt programu współpracy z organizacjami pozarządowymi na rok 2018 (link)
Formularz propozycji do Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi (link)