Informacje18 listopada 2017, 15:46,

Budżet gminy Piaseczno na 2018 rok

Na stronie BIP Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno jest już dostępny projekt budżetu gminy na 2018 r. Zapraszamy do zapoznania się z dokumentem. Budżet uchwalany będzie podczas sesji Rady Miejskiej w dniu 20 grudnia 2017 r. http://bip.piaseczno.eu/artykul/201/4246/budzet-gminy-na-rok-2018

BUDŻET GMINY PIASECZNO NA 2018 ROK

Informacje30 listopada 2017, 16:00,

Stypendia sportowe na 2018 rok

GOSiR Piaseczno informuje, że została uruchomiona procedura przyznawania stypendiów sportowych na 2018 rok. Termin składanie dokumentów stypendialnych mija 30 listopada 2017 roku o godz.15.00. Dokumenty należy składać w sekretariacie GOSiR Piaseczno ul. Gen. Wł. Sikorskiego 20 w godz. 9-15.

STYPENDIA SPORTOWE NA 2018 ROK

Nieterminowe złożenie wniosku jest jednoznaczne z utratą możliwości ubiegania się w/w stypendium. Stypendia sportowe będą przyznawane wg. kryteriów zawartych w regulaminie stypendialnym. Więcej informacji - Katarzyna Kondraciuk Przewodnicząca Komisji Stypendialnej tel. 22 716-80-01 wew.11.

Do wniosku dołącza się:
1. dokumenty potwierdzające dotychczasowe osiągnięcia zawodnika, poświadczone przez odpowiedni związek sportowy
2. plan szkolenia zawodnika, zawierający prognozy wynikowe, na rok objęty planem stypendiów.
3. opinię stowarzyszenia o wywiązywaniu się zawodnika z obowiązków statutowych
4. ewentualne zaświadczenie potwierdzające naukę w szkole lub uczelni
5. zobowiązanie własne wnioskodawcy do informowania Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno o okolicznościach skutkujących wstrzymywaniem lub pozbawianiem stypendium
6. oświadczenie zawodnika o nie reprezentowaniu innego stowarzyszenia w tej samej dyscyplinie.

Regulamin stypendialny (link)
Wniosek stypendialny (link)