Informacje8 stycznia 2018, 16:45,

Katarzyna Paprocka odwołana z funkcji członka Zarządu Powiatu

Podczas dzisiejszej sesji Rada Powiatu Piaseczyńskiego, na wniosek starosty Wojciecha Ołdakowskiego, odwołała Katarzynę Paprocką z funkcji członka Zarządu Powiatu. Za głosowało 16 radnych, 11 przeciw, 1 wstrzymał się od głosu.

KATARZYNA PAPROCKA ODWOŁANA Z FUNKCJI CZŁONKA ZARZĄDU POWIATU

Starostwo Powiatu Piaseczyńskiego - piaseczno.pl

wątek na forum: koniec koalicji PO z PiS w powiecie piaseczyńskim?

Informacje13 stycznia 2018, 10:00,

Bal karnawałowy Gwiazdy bajek na czerwonym dywanie w Konstancinie

13 stycznia 2018 roku o godz. 11.00 odbędzie się bal karnawałowy dla dzieci w wieku 4-10 lat pn.: Gwiazdy bajek na czerwonym dywanie w Konstancinie. O świetną atmosferę zadbają roztańczeni animatorzy. Dla dzieci przygotują, m.in. wspaniałe konkursy i pomysłowe zabawy. Nie zabraknie również bohaterów ulubionych bajek, z którymi będzie można zatańczyć. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury (Hugonowka), ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Bilety 20 zł do kupienia w kasie KDK. Sprzedaż biletów do wyczerpania miejsc.

BAL KARNAWAŁOWY GWIAZDY BAJEK NA CZERWONYM DYWANIE W KONSTANCINIE