Owocna nauka zasad ruchu drogowego na rynku w Piasecznie

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

29 czerwca Straż Miejska rozstawiła na rynku miasteczko ruchu drogowego. W ćwiczeniu właściwych zachowań na drodze i przepisów obowiązujących rowerzystów pomagali Strażnicy Miejscy, którzy na zakończenie jazdy połączonej z nauką, częstowali dzieci słodkim poczęstunkiem w postaci cukierków.

OWOCNA NAUKA ZASAD RUCHU DROGOWEGO NA RYNKU W PIASECZNIE

– Była to doskonała okazja do przygotowania się do egzaminu na kartę rowerową w nowym roku szkolnym – powiedział Komendant Straży Miejskiej Mariusz Łodyga. Miasteczko Ruchu Drogowego jest jednym z elementów służących poprawie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, nauce i doskonaleniu prawidłowych zachowań wśród najmłodszych mieszkańców gminy Piaseczno. Informacja: UMiG Piaseczno, foto: Marcin Borkowski.

OWOCNA NAUKA ZASAD RUCHU DROGOWEGO NA RYNKU W PIASECZNIE