Ty też możesz - poradnik dla kandydatów do pracy w policji

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Poradnik dla kandydatów do pracy w Policji trafi do młodych ludzi, którzy w przyszłym roku zakończą naukę w szkołach średnich. Komenda Stołeczna Policji właśnie wydała folder, w którym znalazły się najważniejsze informacje dla kandydatów do pracy w Policji.

TY TEŻ MOŻESZ - PORADNIK DLA KANDYDATÓW DO PRACY W POLICJI

Policjanci Komendy Stołecznej Policji rozpoczynają właśnie akcję zachęcającą młodych ludzi do wstępowania w szeregi formacji. W tym celu Wydział Komunikacji Społecznej przy współpracy Sekcji do spraw Doboru Wydziału Kadr KSP przygotował folder, w którym zainteresowani znajdą najważniejsze informacje dotyczące zasad i wymogów, jakie musi spełniać kandydat do pracy w Policji. W publikacji będą zawarte również informacje dotyczące poszczególnych etapów procedury kwalifikacyjnej.

W opracowanej broszurze młodzi ludzie będą mogli znaleźć także porady ekspertów i odpowiedzi na najbardziej nurtujące ich pytania. Natomiast czynni policjanci i policjantki zachęcą niezdecydowanych do podjęcia wyzwania, jakim jest praca w Policji.

Poradnik dla kandydatów (pobierz plik) 11.48 MB

Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie