Bezpieczne wakacje - kontrole autokarów w Piasecznie

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Okres wakacji jest czasem wzmożonych zorganizowanych wyjazdów dzieci i młodzieży na kolonie, obozy i zgrupowania. W trosce o najmłodszych i ich bezpieczeństwo w trakcie podróży, policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie, kontrolują stan techniczny autokarów, którymi przewożone są dzieci. Każdorazowo sprawdzany jest także stan trzeźwości kierowców. Posterunek kontrolny został uruchomiony na parkingu przy Komendzie Powiatowej w Piasecznie ul. Kościelna 3. Kontrole autokarów potrwają do 30 sierpnia.

BEZPIECZNE WAKACJE - KONTROLE AUTOKARÓW W PIASECZNIE

Zasady prowadzonych kontroli w ramach akcji Bezpieczne Wakacje: zgłoszenia należy przesyłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem 22 60 45 204 w godzinach 07.30- 15.30. Zgłoszenia można również kierować całodobowo do oficera dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie pod numerem tel. 22 60 45 900. Godziny kontroli: 05.00- 06.30 oraz 07.30- 10.00 Ważne! Informacje należy zgłaszać minimum 3 dni przed planowanymi kontrolami.