Informacje22 września 2017, 17:00,

Koncert piosenek Marka Grechuty

22 września 2017 roku odbędzie się koncert piosenek Marka Grechuty pt.: Ocalić od zapomnienia. Koncert odbędzie się w sali Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Podczas wydarzenia wystąpią na scenie m.in. Agata Gałach, Paweł Górski, Tomasz Krzymiński, Marcin Molski, Natalia Zaręba, Adrian Zduńczyk, Anna Posudziejewska oraz Duet Ojciec i Syn. Koncert rozpocznie się o godz. 19.00. Bilety w cenie 10 zł będą do nabycia w dniu koncertu na godzinę przed eventem (tj. w godzinach 18:00 – 19:00).

KONCERT PIOSENEK MARKA GRECHUTY

Informacje12 września 2017, 04:00,

Remont ul. Społecznej w Henrykowie-Uroczu

Informujemy, że w dniach od 12 do 14 września 2017 roku z powodu remontu zamknięta dla ruchu zostanie ul. Społeczna w Henrykowie-Uroczu na odcinku od ul. Gromadzkiej do ul. Mokrej. Kursujące tamtędy autobusy linii L2 skierowane będą na objazdy przez ul. Milenium, Sadową, Ogrodową i Piaseczyńska. Remont przeprowadza Starostwo Powiatowe w Piasecznie.

REMONT UL. SPOŁECZNEJ W HENRYKOWIE-UROCZU