Informacje23 lutego 2018, 18:00,

Ale to już było - koncert piosenek Maryli Rodowicz w Piasecznie

23 lutego 2018 roku zapraszamy miłośników polskiej piosenki do Domu Kultury w Piasecznie, na koncert piosenek Rodowicz pt.: Ale to już było... Wstęp 10 zł. Warszawscy i nasi lokalni artyści zagrają i zaśpiewają ponad 20 najpopularniejszych piosenek z repertuaru Maryli Rodowicz, której wspaniała kariera artystyczna trwa nieprzerwanie od ponad 50 lat. Najmłodszą uczestniczką tego koncertu będzie znakomita 17-letnia wokalistka z Wólki Kozodawskiej Natalia Zaręba. Wystąpią również Agnieszka Adamczyk & Sławomir Kosiński, Norbert Satora, Paweł Górski, Tomasz Krzymiński, Agata Gałach & Piotr Sawicki.

ALE TO JUŻ BYŁO - KONCERT PIOSENEK MARYLI RODOWICZ W PIASECZNIE

Informacje26 lutego 2018, 07:00,

Konkurs Wielkanocny 2018 Piaseczno

Centrum Kultury oraz Muzeum Regionalne w Piasecznie zapraszają dzieci oraz młodzież szkolną z terenu gminy Piaseczno, do udziału w tegorocznych Konkursach Wielkanocnych. Na konkursowe prace - tradycyjne palmy wielkanocne oraz dekoracje wielkanocne - pisanki czekamy do 16 marca. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi podczas Kiermaszu Wielkanocnego (pl. Piłsudskiego) 25 marca 2018 r.

KONKURSY WIELKANOCNE 2018 PIASECZNO

Jak co roku, wszystkie zgłoszone do konkursu palmy oraz dekoracje (pisanki) będzie można zakupić podczas Kiermaszu, na stoisku piaseczyńskiej Fundacji "Pomóż Dorosnąć". Dochód ze sprzedaży prac konkursowych przeznaczony zostanie na wsparcie działań Fundacji i pomoc jej podopiecznym. Szczegóły w regulaminach konkursowych. Uwaga! Prace konkursowe dostarczyć należy do Domu Kultury, ul. Kościuszki 49 (w godz. 8.30 - 16.00). Informacje: 22 756 76 00 wew. 17, muzeumpiaseczno@kulturalni.pl

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Regulamin konkursu dekoracja wielkanocna / pisanka - plik