Informacje25 marca 2018, 08:00,

Kiermasz Wielkanocny w Piasecznie

25 marca 2018 roku w godz. 10:00 - 15:00 odbędzie się Kiermasz Wielkanocny w Piasecznie. Miejsce: Piaseczno, Plac Piłsudskiego (Rynek). Wstęp wolny. Informacje o kiermaszu, można uzyskać mailowo: zgloszenia@muzeumpiaseczno.pl lub telefonicznie: 517 128 309.

KIERMASZ WIELKANOCNY W PIASECZNIE

Kiermasz Wielkanocny w Piasecznie - program:
10:00-15:00 - kiermasz wielkanocny
12:00-14:00 - warsztaty plastyczne dla dzieci
12:30 - stół wielkanocny i życzenia świąteczne
13:00 - rozstrzygnięcie konkursów wielkanocnych

Kiermasz Wielkanocny to tradycyjne wydarzenie w Piasecznie odbywające się corocznie w Niedzielę Palmową. Na piaseczyńskim rynku rozstawione są stoiska handlowe z pisankami, palmami wielkanocnymi, rękodziełem, wyrobami z wikliny, wypiekami domowymi. Nie zabraknie także propozycji dla najmłodszych. Atrakcją jest rozstawiony na rynku „stół wielkanocny” ze świątecznym poczęstunkiem dla mieszkańców.

Informacje15 marca 2018, 16:30,

Jak być skutecznym menadżerem / właścicielem firmy - Lesznowolskie Spotkania Biznesowe

Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola zapraszają przedsiębiorców i osoby planując założyć własna działalność gospodarcza na Lesznowolskie Spotkania Biznesowe. Kolejne z cyklu spotkań odbędzie się 15 marca 2018 roku w Sali GOK w Mysiadle ul. Topolowa 2 o  godz. 17:00. Na spotkaniach przedsiębiorcy będą mieli okazje uzyskać przydatną wiedzę z obszarów zarządzania firmą a także nawiązywać wartościowe relacje biznesowe.

JAK BYĆ SKUTECZNYM MENADŻEREM / WŁAŚCICIELEM FIRMY - LESZNOWOLSKIE SPOTKANIA BIZNESOWE

Warsztat biznesowy: "Jak być skutecznym menadżerem/właścicielem firmy" poprowadzi Katarzyna Ładniak-Grońska. Gość specjalny spotkania Pani Danuta Świetlik-Kierownik Urzędu Pracy w Piasecznie opowie jaką pomoc mogą właściciele firm uzyskać ze strony UP. Część networkingowa, podczas której każdy z uczestników będzie miał 1,5 minuty, żeby zaprezentować siebie i swoją działalność odbędzie się w drugiej części spotkania. Warto zaopatrzyć się w wizytówki. Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Zgłoszenia udziału można dokonać wysyłając maila na adres:networking.lesznowola@o2.pl lub dzwoniąc pod numer 502 277 529

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie