Informacje16 września 2018, 14:00,

Tomasz Lipiński Muzyczny Hyde Park przy Ogrodowej w Józefosławiu

16 września 2018 roku w Parku przy ul. Ogrodowej 5 w Józefosławiu odbędzie się przegląd lokalnych zespołów amatorskich. Na zakończenie imprezy zagra gwiazda – TOMEK LIPIŃSKI z zespołem! Organizatorzy: Centrum Kultury w Piasecznie, Stowarzyszenie Pomysł na Józefosław.

Muzyczny Hyde Park przy Ogrodowej w Józefosławiu

Będzie to już drugi Muzyczny Hyde Park, czyli otwarta scena dla lokalnych muzyków. W programie od godz. 16.00 znajdą się m.in. koncerty grup lokalnych, “wolny mikrofon” oraz koncert Tomka Lipińskiego z zespołem.

Zespoły, które zakwalifikowały się do występu podczas Muzycznego Hyde Parku: AFEKT, KIEP, MARUKYAN, HOLLOW MOUNTAIN.

Tomasz Lipiński – wokalista, gitarzysta, autor tekstów i kompozytor, lider i współzałożyciel zespołów Brygada Kryzys, Tilt i Fotoness. Autor muzyki filmowej. Od 2014 roku występuje jako Tomek Lipiński z zespołem, w składzie: Tomek Lipiński (gitara, śpiew), Karol Ludew (perkusja), Piotr Leniewicz (bas) i Maciej Dłużniewski (gitara). Podczas koncertu usłyszymy przeboje z najnowszej płyty Lipińskiego oraz piosenki Brygady Kryzys i Tiltu.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Muzyczny Hyde Park przy Ogrodowej w Józefosławiu

Informacje15 września 2018, 08:30,

Debata kandydatów na stanowisko Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno

DEBATA ZOSTAŁA ODWOŁANA

15 września 2018 roku o godz. 10:30 zapraszamy na facebookowy kanał gazety Stacja Południe: https://www.facebook.com/gazetastacjapoludnie/, gdzie będą mogli Państwo obejrzeć debatę kandydatów na stanowisko: "Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno".

W głównych rolach wystąpią:
- Monika Jaroszewska (niezależna kandydatka popierana przez KWW Nasza GMINA-Nasz POWIAT, Mazowiecką Wspólnotę Samorządową, Bezpartyjnych Samorządowców i Kukiz'15),
- Wojciech Ołdakowski (Prawo i Sprawiedliwość)
- Daniel Putkiewicz (Platforma Obywatelska, Koalicja Obywatelska).

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

DEBATA KANDYDATÓW NA STANOWISKO BURMISTRZA MIASTA I GMINY PIASECZNO

Niestety organizatorzy nie mają deklaracji od Pana Józefa Zalewskiego (KWW Józefa Zalewskiego).

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na streama i śledzenie debaty, która odbędzie się na neutralnym gruncie, w gminie Lesznowola. Wydarzenie napędza: IWOG TIME, wydawca Gazety Lokalnej Stacja Południe.

DEBATA ZOSTAŁA ODWOŁANA

W głównych rolach wystąpią:
- Wojciech Ołdakowski (Prawo i Sprawiedliwość)
- Daniel Putkiewicz (Platforma Obywatelska, Koalicja Obywatelska).

DEBATA KANDYDATÓW NA STANOWISKO BURMISTRZA MIASTA I GMINY PIASECZNO