Informacje17 września 2018, 17:00,

Camerata Vistula - koncert muzyki polskiej w Piasecznie

17 września 2018 roku o godz. 19.00 odbędzie się koncert muzyki polskiej, podczas którego wystąpi kwintet smyczkowy Camerata Vistula. Miejsce: Plac Piłsudskiego 9, Rynek (w razie deszczu Kościół Św. Anny w Piasecznie, plac Józefa Piłsudskiego 10). Wstęp wolny.

CAMERATA VISTULA - KONCERT MUZYKI POLSKIEJ W PIASECZNIE

CAMERATA VISTULA - KONCERT MUZYKI POLSKIEJ W PIASECZNIE

Informacje16 września 2018, 08:00,

ULICAMI PIASECZNA SPACER HISTORYCZNY Z PRZEWODNIKIEM PO PIASECZNIE - ULICE SIERAKOWSKIEGO I KILIŃSKIEGO