Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

III edycja konkursu Pokaż Swój Komiks Przystanek Kultura

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Do 20 marca 2019 roku będzie trwał III konkurs plastyczny na autorski komiks pn.: “Pokaż Swój Komiks”. Organizatorem jest Centrum Kultury w Piasecznie - Przystanek Kultura. W konkursie mogą brać udział dzieci i młodzież w wieku 6-19 lat, mieszkający na terenie powiatu piaseczyńskiego. Prace będą oceniane w trzech kategoriach wiekowych: 6-9 lat, 10-13 lat, 14-19 lat. Zachęcamy do udziału w konkursie.

III edycja konkursu Pokaż Swój Komiks Przystanek Kultura

Więcej informacji w regulaminie konkursu plastycznego do pobrania (.pdf)