Informacje22 października 2017, 12:00,

Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym w hali GOSiR Piaseczno

Przed nami drugi turniej z cyklu Grand Prix Piaseczna w sezonie 2017/2018. 22 października 2017 roku nadarzy się kolejna okazja do rywalizacji przy pingpongowych stołach. Jak zawsze w Piasecznie możecie liczyć na sporą dawkę tenisa stołowego, atrakcyjne nagrody dla najlepszych, losowanie gadżetów.

GRAND PRIX PIASECZNA W TENISIE STOŁOWYM 22 PAŹDZIERNIKA 2017

Na najlepszych seniorów czekają nagrody finansowe, z kolei dzieci, które zajmą czołowe miejsca, mogą liczyć na deski, okładziny czy stroje sportowe. Ponadto restauracje “Szara Eminencja” oraz “Zakątek Smaku” przygotowały vouchery, które dołączymy do nagród dla najlepszych oraz rozlosujemy podczas zawodów.

Podczas turnieju będziemy gościć dwukrotną Mistrzynię Polski Seniorek, Katarzynę Grzybowską-Franc. Do wygrania będzie między innymi koszulka reprezentacji Polski z autografem “Grzybci” oraz 30-minutowy indywidualny trening z mistrzynią. Zapraszamy wszystkich. Dzieci, dorosłych, amatorów i profesjonalistów.

Gdzie: Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piasecznie
Kiedy: 22 października 2017 (niedziela)

Dzieci (2006 i młodsi), Juniorzy (2005 – 2000), Mężczyźni: zgłoszenia do 9:30, start 10:00
Kobiety: zgłoszenia do 10:30, start 11:00
Open: zgłoszenia do 12:30, start 13:00

Informacje23 października 2017, 12:00,

Zaczytaj się w Piasecznie z wiceburmistrz Piaseczna

23 października 2017 roku o godz. 12.00 odbędzie się spotkanie z cyklu Zaczytaj się w Piasecznie. Spotkanie odbędzie się wyjątkowo w filii bibliotecznej w Jazgarzewie przy ul. Głównej 31. Tym razem naszym specjalnym gościem będzie pani Hanna Kułakowska-Michalak, wiceburmistrz Piaseczna. Serdecznie zapraszamy!

ZACZYTAJ SIĘ W PIASECZNIE Z WICEBURMISTRZ PIASECZNA W JAZGARZEWIE

Zainaugurowana w 2015 roku akcja pn. Zaczytaj się w Piasecznie, to cykliczne spotkania najmłodszych ze znanymi i cenionymi postaciami związanymi z naszą gminą. Jej celem jest promowanie nawyku czytania wśród dzieci.