Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

W najbliższy weekend, na stadionie miejskim w Piasecznie zostanie uruchomione kryte lodowisko. Otwarcie sezonu łyżwiarskiego 2017/2018 nastąpi 12 listopada 2017 roku o godz. 12:00. Piaseczyńskie lodowisko tak jak w poprzednim sezonie rusza jako jedno z pierwszych na Mazowszu.Na przybyłych gości będą czekały ciekawe atrakcje,takie jak,możliwość zrobienia sobie darmowego, pamiątkowego zdjęcie w fotobutce czy ciepły gulasz. Prócz pokazów z łyżwiarstwa figurowego odbędą się konkursy na lodzie, w których do wygrania będą nagrody rzeczowe ufundowane przez gminę Piaseczno, Starostwo Powiatowe oraz GOSiR Piaseczno.

OTWARCIE LODOWISKA W PIASECZNIE

Lodowisko w Piasecznie, będzie czynne codziennie w godzinach 9.00 - 21.00 w systemie półtoragodzinnych ślizgawek rozdzielonych półgodzinną przerwą techniczną przeznaczoną na czyszczenie lodu. Obok lodowiska będzie działała wypożyczalnia łyżew z pełną gamą rozmiarów. Wypożyczenie jednej pary na 1,5 godziny - na jedną ślizgawkę - będzie kosztować 6 zł. Cena biletu za korzystanie z samego lodowiska to: normalny 6 zł /1,5 godz., ulgowy 3 zł/ 1,5 godz.

Dla zorganizowanych grup szkolnych z terenu gminy Piaseczno, w godz.8.30 - 14.30 wstęp na lodowisko wraz z wypożyczeniem łyżew będzie darmowy.

W tym roku na „gosirowej” tafli, prócz zajęć z łyżwiarstwa figurowego prowadzonych przez szkółkę „LUTZ” Piaseczno, będą odbywać się zajęcia dla dzieci z nauki jazdy z elementami hokeja prowadzone przez firmę „PIRUET”. Tak jak w poprzednim roku wieczorne godziny tj. 20.45 - 22.45 będą przeznaczone, dla grup zorganizowanych, na grę w hokeja. Koordynatorem zajęć będzie firma „PIRUET”.

OTWARCIE LODOWISKA W PIASECZNIE

Zadaszenie lodowiska pozwoli na funkcjonowanie lodowiska niezależnie od warunków pogodowych i zapewni dłuższą eksploatację obiektu. Kryte lodowisko to owoc dobrych relacji Starostwa Powiatowego z gminą Piaseczno.

Katarzyna Kondraciuk
Inspektor ds. Rekreacji GOSiR Piaseczno