Informacje30 listopada 2017, 16:00,

Stypendia sportowe na 2018 rok

GOSiR Piaseczno informuje, że została uruchomiona procedura przyznawania stypendiów sportowych na 2018 rok. Termin składanie dokumentów stypendialnych mija 30 listopada 2017 roku o godz.15.00. Dokumenty należy składać w sekretariacie GOSiR Piaseczno ul. Gen. Wł. Sikorskiego 20 w godz. 9-15.

STYPENDIA SPORTOWE NA 2018 ROK

Nieterminowe złożenie wniosku jest jednoznaczne z utratą możliwości ubiegania się w/w stypendium. Stypendia sportowe będą przyznawane wg. kryteriów zawartych w regulaminie stypendialnym. Więcej informacji - Katarzyna Kondraciuk Przewodnicząca Komisji Stypendialnej tel. 22 716-80-01 wew.11.

Do wniosku dołącza się:
1. dokumenty potwierdzające dotychczasowe osiągnięcia zawodnika, poświadczone przez odpowiedni związek sportowy
2. plan szkolenia zawodnika, zawierający prognozy wynikowe, na rok objęty planem stypendiów.
3. opinię stowarzyszenia o wywiązywaniu się zawodnika z obowiązków statutowych
4. ewentualne zaświadczenie potwierdzające naukę w szkole lub uczelni
5. zobowiązanie własne wnioskodawcy do informowania Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno o okolicznościach skutkujących wstrzymywaniem lub pozbawianiem stypendium
6. oświadczenie zawodnika o nie reprezentowaniu innego stowarzyszenia w tej samej dyscyplinie.

Regulamin stypendialny (link)
Wniosek stypendialny (link)

Informacje24 listopada 2017, 18:00,

Bradley Cooper - Wieczór Filmowy w Konstancinie-Jeziornie

24 listopada 2017 roku o godz. 19.00 zapraszamy na wieczór filmowy do Konstancina, gdzie zostanie przybliżony aktor Bradley Cooper. Zapraszamy na jeden z najlepszych filmów z jego udziałem, wielokrotnie nagradzany, pozytywny, inteligentny i niezwykle zabawny – idealny na listopadowy wieczór. Wstęp wolny. Zapraszamy na wieczór z Bradley Cooper!

BRADLEY COOPER - WIECZÓR FILMOWY W KONSTANCINIE

Bradley Cooper już od kilku lat cieszy się statusem gwiazdy i należy do aktorskiej pierwszej ligi Hollywood. Debiutował w jednym z odcinków kultowego serialu Seks w wielkim mieście. Potem zaczął regularnie występować na dużym ekranie głównie w komediach romantycznych, ale dopiero rola w przebojowym Kac Vegas przyniosła mu światową sławę. Dziś ma w swoim dorobku wiele doskonałych ról, aż cztery nominacje do Oscara i dwa do Złotych Globów.