Informacje3 marca 2018, 08:00,

VII turniej z cyklu Grand Prix w tenisie stołowym w Piasecznie

3 marca 2018 roku w Piasecznie odbędzie się siódmy turniej z cyklu Grand Prix Piaseczna. Zawodnicy są coraz bliżej finałowego turnieju TOP-12 więc rywalizacja o punkty będzie tym bardziej zaciekła. Jak co miesiąc w Piasecznie nie zabraknie losowania atrakcyjnych nagród (koszulek z autografami reprezentantów Polski oraz voucherów do restauracji i sprzętu sportowego). Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody m.in. deski, koszulki oraz nagrody pieniężne ufundowane przez sponsorów. Turniej odbędzie się przy ulicy Sikorskiego 20 w Piasecznie (sala GOSiR). Turniej współfinansowany ze środków Gminy Piaseczno.

VII TURNIEJ Z CYKLU GRAND PRIX W TENISIE STOŁOWYM W PIASECZNIE

Turniej rozegrany zostanie w pięciu kategoriach:
Dzieci (dzieci urodzone w roku 2006 i młodsze)
Juniorzy (dzieci urodzone w roku 2005 i starsze)
Kobiety (kobiety i dziewczyny)
Mężczyźni (mężczyźni powyżej 18 roku życia)
Open (wszyscy zawodnicy – także Ci z licencją PZTS)

Program Grand Prix w Piasecznie:
Kategorie Dzieci, Juniorów i Mężczyzn rozpoczynają zmagania o godzinie 10:00 – zgłoszenia do 9:30
Kategoria Kobiet rozpoczyna turniej o godzinie 11:00 – zgłoszenia do 10:30
Kategoria Open rozpoczyna turniej o godzinie 13:00 – zgłoszenia do 12:30

Informacje13 marca 2018, 07:00,

Bezpłatne przejazdy autobusami L dla posiadaczy Konstancińskiej Karty Mieszkańca

Burmistrz Gminy Konstancin-Jeziorna prowadzi intensywne rozmowy z Zakładem Transportu Miejskiego w Warszawie, i operatorami linii autobusowych L14, L15, L16, L 21 oraz nowej linii L42, w celu wprowadzenia darmowych przejazdów dla posiadaczy Konstancińskiej Karty Mieszkańca.

BEZPŁATNE PRZEJAZDY AUTOBUSAMI L DLA POSIADACZY KONSTANCIŃSKIEJ KARTY MIESZKAŃCA

Darmowe przejazdy autobusami linii L, to skutek inicjatywy i wniosku burmistrza Kazimierza Jańczuka, oraz decyzji Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna. Na ostatniej w 2017 roku sesji Rady Miejskiej, burmistrz Kazimierz Jańczuk złożył wniosek o dofinansowanie do darmowych przejazdów mieszkańców gminy autobusami linii lokalnych, który został zaakceptowany przez Radę Miejską. W przyjętej uchwale budżetowej na rok 2018 oraz wieloletniej prognozie finansowej na lata 2018 - 2022 zarezerwowano kwoty na realizację darmowej komunikacji.

O postępach i planowanej dacie uruchomienia darmowej komunikacji dla mieszkańców będziemy informować na bieżąco.

UMiG Piaseczno