Informacje15 lipca 2018, 08:00,

Wycieczka rowerowa z przeprawą promem i postojem nad rzeką Świder - Chodź na rower

Zapraszamy Was na kolejną wycieczkę rowerową z cyklu "Chodź na rower". W najbliższą niedzielę 15 lipca 2018 roku o godz. 10.00 zainteresowane osoby wybiorą się na drugą stronę Wisły. Będzie to wycieczka rowerowa z przeprawą promem i postojem nad rzeką Świder.

WYCIECZKA Z PRZEPRAWĄ PROMEM I POSTOJEM NAD RZEKĄ ŚWIDER - CHODŹ NA ROWER

Trasa do pokonania to około 80 km. Tempo jazdy, będzie trochę szybsze niż na wcześniejszych wycieczkach, około 20 km/h. Spokojnie! Nie będzie to wyścig na czas. W związku z długością trasy i ograniczeniami czasowymi, na tej wycieczce nie przewidujemy dłuższej przerwy na ognisko, jak to zawsze bywało. Będzie za to regeneracyjny półgodziny postój. Prosimy o zabranie ze sobą prowiantu (kanapek) oraz słodkości z dużą ilością kalorii. Będziemy przeprawiać się promem w Gassach i opłaty związane z tym, każdy rowerzysta pokrywa indywidualnie.

Link z planowaną trasą przejazdu https://www.gpsies.com/map.do?fileId=yqvixuxeoveeywhm

Jeżeli w niedzielę będzie padać, przełożymy wycieczkę na inny termin (w sierpniu). To jest za długa trasa żeby jechać w deszczu, chodź znamy takich, których nic nie zatrzyma.

Informacje19 lipca 2018, 16:00,

Konwencja PiS w Piasecznie - prezentacja kandydatów na wójtów i burmistrzów w gminach powiatu piaseczyńskiego

19 lipca 2018 roku (czwartek) o godz 18.00 w Urzędzie Gminy Piaseczno przy ul. Kościuszki 5 w Piasecznie odbędzie się konwencja powiatowa Prawa i Sprawiedliwości z udziałem parlamentarzystów PiS - senatora RP Konstantego Radziwiłła oraz posłów na Sejm RP Łukasza Schreibera, Piotra Uścińskiego i Andrzeja Smirnowa.

KONWENCJA PIS W PIASECZNIE - PREZENTACJA KANDYDATÓW NA WÓJTÓW I BURMISTRZÓW W GMINACH POWIATU PIASECZYŃSKIEGO

Podczas konwencji zostaną oficjalnie ogłoszeni i zaprezentowani kandydaci Prawa i Sprawiedliwości oraz popierani przez Prawo i Sprawiedliwość na urzędy wójtów i burmistrzów gmin powiatu piaseczyńskiego - Piaseczna, Konstancina-Jeziorny, Góry Kalwarii, Prażmowa i Tarczyna.

Wstęp wolny. Zapraszamy!
PiS Piaseczno