Informacje28 lipca 2018, 16:00,

Rowerolucja - przejazd rowerzystów przez Piaseczno

28 lipca 2018 roku na zakończenie imprezy "Piaseczno Kocha Rower" zapraszamy do wspólnego przejazdu rowerzystów ulicami miasta pod eskortą policji. Wyruszenie rowerzystów w trasę, czyli start Rowerolucji, odbędzie się o godz. 18.00 na miejskim rynku.

ROWEROLUCJA - PRZEJAZD ROWERZYSTÓW PRZEZ PIASECZNO

Rowerolucja to projekt Fundacji Violet Kiwi mający na celu połączenie prowadzonych przez nią różnorodnych działań rowerowych. Jest otwarty dla wszystkich organizacji, instytucji, firm i grup nieformalnych, prowadzących działania o tematyce rowerowej. – Organizujemy, wspieramy i promujemy różnorodne działania – zawody sportowe, wycieczki i przejazdy rowerowe, tworzenie dobrej infrastruktury, itp. – wyjaśnia Marcin Myszkowski z Fundacji Violet Kiwi.

PIASECZNO KOCHA ROWER 2018

Informacje20 lipca 2018, 03:00,

Czasowa zmiana trasy linii L17 i L32

ZTM Warszawa informuje, że w związku z kolejnym etapem przebudowy ul. IV Pułku Ułanów oraz Głównej w Jazgarzewie od dnia 20 lipca 2018 r. od początku kursowania do odwołania:

CZASOWA ZMIANA TRASY LINII L17 I L32

Linia L17 zostaje skierowana na trasę objazdową w obu kierunkach:
(…) – Piaseczno: Pod Bateriami – Dworska – Główna – Królewska – Słonecznków – wjazd na pętlę Grochowa – Słoneczników – Zbigniewa Pawlaka – Cietrzewia – Główna – (…)

Linia L32 zostaje skierowana na trasę objazdową:
W kierunku krańca GROCHOWA:
(…) – Pod Bateriami – Dworska – Główna – (…)
W kierunku krańca URZĄD MIASTA:
GROCHOWA – Słoneczników – Królewska – Główna – Dworska – Pod Bateriami – (…)

Zawiesza się funkcjonowanie przystanków:
GŁÓWNA 01 i 02
ŁBISKA 01 i 02
ŁBISKA-SZKOŁA 01 i 02
PĘCHERY 01 i 02
JAZGARZEW SZKOŁA 01 i 02

Uruchamia się przystanki:
SŁONECZNIKÓW 02
MODRASZKI 02
ANEMONÓW 02
WÓLKA PĘCHERSKA 02
GÓRNA 02

Dodatkowo zmienia się charakter przystanku SZKOLNA 01 dla linii L17 i L19 z warunkowego na stały, czyli osoby oczekujące na nim nie będą musiały machać.

Szczegółowy komunikat o objazdach: http://www.ztm.waw.pl/zmiany.php?c=102&i=10847&l=1