A+ A A-

II Gminny Turniej Mikołajkowy w piłce nożnej klas I-III Jedność KIDS 2018 w Piasecznie

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

6 grudnia 2018 roku o godz. 10.30 odbędzie się II Gminny Turniej Mikołajkowy w piłce nożnej szkół podstawowych klas I-III Jedność KIDS 2018. Miejsce: hala sportowa GOSiR w Piasecznie, ul. Gen. Wł. Sikorskiego 20. Zapraszamy.

Będzie to II edycja turnieju dla dzieci ze szkół gminy Piaseczno, w którym uczestniczą reprezentanci szkół z klas I-III. Wspaniała zabawa dla uczniów nauczania początkowego, gdzie mają szansę pierwszy raz reprezentować szkołę (PIERWSZA REPREZENTACJA). Podczas turnieju nie prowadzona jest klasyfikacja końcowa, wszystkie dzieci będą wygrane.