Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

Nightskating Piaseczno #2

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

28 czerwca 2019 roku o godz.19.15 zapraszamy na drugi w tym sezonie przejazd Nightskating Piaseczno. Udział w imprezie jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji. Wymagana jest jedynie umiejętności jazdy w tempie 12 km/h i hamowania. Celem wydarzenia jest popularyzacja wrotkarstwa jako środka transportu w mieście oraz promocja gminy Piaseczno jako miejsca przyjaznego osobom aktywnym fizycznie. Dystans: 17 km Zbiórka od godz. 19.15 – w planie konkursy z nagrodami dla uczestników. Punktualnie o 20.00 rozpocznie się przejazd na trasie: plac Józefa Piłsudskiego, Kościuszki Rondo Solidarności-Kilińskiego-Sierakowskiego-Warszawska-Puławska-Kusocińskiego-Wojska polskiego-Jana Pawła II-Dworcowa-Sienkiewicza-Pomorska Stołeczna (droga równoległa do Stołecznej bez nazwy)-Aleja 3 Maja-Stołeczna-Redutowa-Pod Bateriami-Pułku IV Ułanów-Główna-Źródlana-Dworska-Pod Bateriami-Aleja Kasztanów-Aleja Kalin-Świętojańska-Tadeusza Gerbera-Sienkiewicza- Dworcowa-Nadarzyńska-Wojska Polskiego-Jana Pawła II-Puławska. Przejazd jest całkowicie darmowy i nie wymaga rejestracji. Serdecznie zapraszamy.

Nightskating Piaseczno #2

Ponownie imprezę będzie organizować doświadczona ekipa rolkowych wyjadaczy z Warszawskiego Stowarzyszenia Rolkarskiego POLSKATER, organizatora Nightskating Warszawa.

Regulamin imprezy dostępny jest pod linkiem: www.nightskatingpiaseczno.pl