Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

Wakacyjna gimnastyka pod chmurką Piaseczno

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

11 lipca 2019 roku o godz. 9.00 z inicjatywny wiceburmistrz Hanny Kułakowskiej-Michalak w Parku Miejskim przy ul. Chyliczkowskiej odbędzie się cykl bezpłatnych wakacyjnych zajęć gimnastycznych z instruktorem. Serdecznie zapraszamy.

Wakacyjna gimnastyka pod chmurką Piaseczno

Zajęcia są finansowane z budżetu Gminy Piaseczno i potrwają do końca wakacji. Prowadząca jest doświadczoną instruktorką. Uczestnicy muszą jedynie być wyposażeni w matę lub kocyk. Zbiórka grupy – przy placu zabaw.