Menu
A+ A A-

Wróbelek Elemelek przyleci do Piaseczna - bezpłatny spektakl dla dzieci w galerii Auchan Piaseczno

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

"Miał wróbelek Elemelek miskę, łyżkę i rondelek…" - kto z nas nie pamięta z dzieciństwa żywiołowego, małego ptaszka? Już 17 lutego 2018 roku najmłodsi goście Centrum Handlowego Auchan Piaseczno, będą mieli okazję poznać tego bohatera, a także sprawdzić, w jakie śmieszne tarapaty wpadnie tym razem ciekawski wróbel. Wstęp wolny!

WRÓBELEK ELEMELEK PRZYLECI DO PIASECZNA - BEZPŁATNY SPEKTAKL DLA DZIECI W GALERII AUCHAN PIASECZNO

"Wróbelek Elemelek" to zabawna adaptacja wierszowanych historyjek dla najmłodszych autorstwa Hanny Łochockiej. Przygody wróbelka zostały tak skomponowane, żeby poruszyć problemy dziecka wchodzącego w wiek szkolny. Elemelek, chcąc poznać świat, przeżywa wiele ciekawych przygód. Aby nauczyć się pisać, idzie do szkoły Pani Sowy. Konieczna okazuje się również nauka przepisów drogowych i tu przychodzi z pomocą policjant. Jakie inne przygody spotkają wróbelka i czego go one nauczą przekonają się mali wielbiciele teatru, którzy w sobotę 17 lutego zasiądą przed sceną w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno.

Bezpłatny spektakl będzie kolejnym w tym roku przedstawieniem z cyklu „Rodzinne spotkania z teatrzykiem”. Co miesiąc maluchy wraz z rodzicami mają okazję zasiąść przed scenę w pasażu galerii handlowej, aby poznać przygody niezwykłych, bajkowych postaci.

WRÓBELEK ELEMELEK PRZYLECI DO PIASECZNA - BEZPŁATNY SPEKTAKL DLA DZIECI W GALERII AUCHAN PIASECZNO

Przedstawienie pt. "Przygody Wróbelka Elemelka" odbędzie się w sobotę 17 lutego 2018 roku w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46 w Piasecznie. Opowieść zostanie zaprezentowana trzykrotnie – o godzinie 13.00, 15.00 i 17.00. Udział w spektaklu jest bezpłatny!