Informacje2 marca 2018, 18:00,

Koncert młodych talentów w Powiatowej Bibliotece w Piasecznie

2 marca 2018 roku o godz. 19.00 odbędzie się koncert akustyczny bardzo zdolnej młodzieży z Gminy Piaseczno oraz Ursynowa. Miejsce: Powiatowa Biblioteka Publiczna w Piasecznie przy ul. Chyliczkowskiej 12. Wstęp wolny! Młodzi artyści zagrają i zaśpiewają kilkanaście znanych angielskich i polskich przebojów, a także utwory własne. Wystąpią: Natalia Hryniewicka, Mikołaj Zwierz, Marcin Molski, Nina Gąsowska, Mateusz Niewiarowski oraz gościnnie Adrianna Misz i Krzysztof Wawrzyniak. Serdecznie zapraszamy na koncert młodych talentów do Piaseczna!

KONCERT MŁODYCH TALENTÓW W POWIATOWEJ BIBLIOTECE W PIASECZNIE

Informacje22 lutego 2018, 16:00,

Przystanek Zalesie nr 96 - Gazeta Sołecka Zalesie Górne

Przystanek Zalesie to regularnie wydawana gazetka sołecka. Ukazuje się od maja 2008 roku jako miesięcznik w nakładzie papierowym w standardowej ilości 700 szt. Jej podstawowym celem jest informowanie lokalnej społeczności o działaniach podstawowego szczebla samorządu czyli Rady Sołeckiej i inicjatywach społeczno - kulturalnych podejmowanych w Zalesiu Górnym i sąsiednich miejscowościach.

GAZETA SOŁECKA ZALESIE GÓRNE

Najnowszy numer gazety Przystanek Zalesie: przystanek-zalesie-96.pdf. Zachęcamy mieszkańców, do pobrania gazetki Zalesia i zapoznania się z jej zawartością.