Menu
A+ A A-

Poznaj pana Sznurkowego - bezpłatne przedstawienie dla dzieci

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Już 19 maja 2018 roku Centrum Handlowe Auchan Piaseczno zaprosi maluchy na oryginalny spektakl z nietuzinkową postacią w roli głównej. Zwykły przedmiot codziennego użytku, jakim jest sznurek, tym razem zagra pierwsze skrzypce w przedstawieniu. Wstęp wolny.

POZNAJ PANA SZNURKOWEGO - BEZPŁATNE PRZEDSTAWIENIE DLA DZIECI

Już wkrótce mali goście Centrum Handlowego Auchan Piaseczno obejrzą przedstawienie pt. „Cyrk sznurkowy”. Głównym bohaterem będzie nietypowa postać – ożywiony sznurek! Uniwersalny i plastyczny materiał jest często niedoceniany, a w teatrze za kulisami odgrywa bardzo ważną rolę. Tym razem ożywiony materiał zagra pierwsze skrzypce na scenie, wcielając się w postać pana Sznurkowego.

Pan Sznurkowy pozna otaczający świat za pomocą swoich nicianych zmysłów, a podczas spotkania zegara i lustra będzie konfrontował się z czasem i przestrzenią. Mali widzowie będą razem z bohaterem poznawać świat z innej perspektywy. Jak zakończą się niezwykłeprzygody postaci? Historia na pewno zainteresuje dzieci!

POZNAJ PANA SZNURKOWEGO - BEZPŁATNE PRZEDSTAWIENIE DLA DZIECI

Teatrzyk pt. „Cyrk sznurkowy” odbędzie się 19 maja w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ul. Puławskiej 46 w Piasecznie.Spektakl będzie odegrany trzykrotnie o godz. 13.00, 15.00 oraz 17.00 Wstęp bezpłatny!