Informacje16 września 2018, 08:00,

ULICAMI PIASECZNA SPACER HISTORYCZNY Z PRZEWODNIKIEM PO PIASECZNIE - ULICE SIERAKOWSKIEGO I KILIŃSKIEGO

16 września 2018 roku odbędzie się kolejny spacer historyczny ulicami Piaseczna. Już dziś zarezerwujcie to niedzielne przedpołudnie! Tym razem odkryjemy ciekawostki, postaci i historie z życia miasta związane z ulicami Sierakowskiego i Kilińskiego. Start godz. 10.00 przy Ratuszu Miejskim (pl. Piłsudskiego 1)

Informacje16 września 2018, 14:00,

Wycieczka rowerowa z przewodnikiem w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu

16 i 23 września 2018 roku o godz. 10.00 odbędzie się bezpłatna wycieczka  rowerowa z przewodnikiem w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. Zbiórka: Plac Piłsudskiego w Piasecznie.

WYCIECZKA ROWEROWA Z PRZEWODNIKIEM W RAMACH EUROPEJSKIEGO TYGODNIA ZRÓWNOWAŻONEGO TRANSPORTU

Dla wszystkich uczestników przewidziane są kamizelki odblaskowe, woda oraz nagrody sportowe, które będzie można wygrać w konkursie wiedzowym związanym z ochroną środowiska. Trasa do przejechania to około 40 km. Tempo rekreacyjne. W czasie wycieczek planujemy godzinną przerwę z ogniskiem. Prosimy o zabranie ze sobą własnego prowiantu. Wszystko to w ramach obchodów Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. Wycieczki organizowane są przy współpracy z Wydziałem Ochrony Środowiska i Gospodarki Rolnej UMiG Piaseczno. Zapraszamy serdecznie!

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie