Informacje25 września 2018, 16:56,

Rondo u zbiegu ulic Geodetów, Wilanowskiej i Energetycznej w Józefosławiu jest już przejezdne

Możliwy jest już oficjalnie ruch kołowy na nowym turbinowym rondzie u zbiegu ulic: Geodetów, Energetycznej i Wilanowskiej w Józefosławiu. Od środy 26 września na dawną trasę wrócą też autobusy 739 i L39. Przywrócona zostanie też stała organizacja ruchu na ulicy Ogrodowej.

RONDO U ZBIEGU ULIC GEODETÓW, WILANOWSKIEJ I ENERGETYCZNEJ W JÓZEFOSŁAWIU JEST JUŻ PRZEJEZDNE
foto z drona: www.crazynauka.pl

Dla wielu kierowców ronda turbinowe są nowością i często nie bardzo wiedzą, jak się na nich zachować. Jak jeździć po rondzie turbinowym? Sprawdź oglądając poniższy filmik:

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

foto z drona: www.crazynauka.pl

Informacje11 października 2018, 16:30,

Debata kandydatów na burmistrza Piaseczna - 11.10.2018 UMiG Piaseczno

11 października 2018 roku o godz. 18:30 odbędzie się debata kandydatów na burmistrza Piaseczna, którą organizują lokalne gazety tj.: Przegląd Piaseczyński z Kurierem Południowym. Miejsce: sala konferencyjna w Urzędzie Miasta i Gminy Piaseczno przy ul. Kościuszki 5 w Piasecznie. Debatę poprowadzą: Agnieszka Zofia Piechowska (redaktor naczelna Przeglądu Piaseczyńskiego) oraz Kamil Staniszek (redaktor naczelny Kuriera Południowego).

DEBATA KANDYDATÓW NA BURMISTRZA PIASECZNA - 11.10.2018 UMIG PIASECZNO

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

21 października zdecydujecie, kto prez najbliższe 5 lat będzie zarządzał miejscem, w którym żyjecie. Poznajcie kandydatów na burmistrza Piaseczna. W imieniu organizatorów zapraszamy na debatę, podczas której zadane zostaną pytania ważne dla mieszkańców Piaseczna.

Debata kandydatów na burmistrza Piaseczna

W wyborach na burmistrza Piaseczna startuje 4 kandydatów:
- JAROSZEWSKA Monika Maria (41)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ POWIAT
- OŁDAKOWSKI Wojciech Jerzy (42)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- PUTKIEWICZ Daniel Stanisław (42)
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
- ZALEWSKI Józef (62)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA ZALEWSKIEGO

źródło informacji o kandydatach: wybory2018.pkw.gov.pl/pl/geografia/141804

DEBATA KANDYDATÓW NA BURMISTRZA PIASECZNA - 11.10.2018 UMIG PIASECZNO