Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

Akt VIII – zakończenie sezonu w Zakątku Kultura w Piasecznie

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

27 czerwca 2019 roku w godz. 20.00-21.30 odbędzie się zakończenie sezonu grupy Akt VIII. Po raz pierwszy zagrają na małej, kameralnej scence Zakątku Kultura, który znajduję się na tyłach Przystanku Kultura. Bez żadnej zbędnej technologii – tylko Wy, scena i my. Przychodźcie zatem tłumnie i bierzcie pod pachę swoich znajomych i rodzinę, bo występ jest niebiletowany i w samym środku miasta, a wakacje trzeba zacząć z impro-hukiem. Serdecznie zapraszamy.

Akt VIII – zakończenie sezonu w Zakątku Kultura w Piasecznie