Odnawialne źródła energii w Gminie Prażmów

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Gmina Prażmów ponownie prowadzi analizę w zakresie zainteresowania mieszkańców realizacją zadań z zakresu odnawialnych źródeł energii (OZE), które mogłyby być finansowane ze środków zewnętrznych. Pozwoli to podjąć decyzję o ponownym przygotowaniu projektu i aplikacji w ramach środków działania 4.1 Odnawialne źródła energii, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego.

Podczas naboru w 2016 r. do projektu na Odnawialne Źródła Energii wpłynęła niska liczba deklaracji od zainteresowanych mieszkańców. Z tego powodu wniosek aplikacyjny złożony przez Gminę Prażmów nie uzyskał wystarczającej punktacji do otrzymania dofinansowania.

Deklaracje złożone przez zainteresowanych w 2016 roku automatycznie weszły w pulę zgłoszeń do bieżącego projektu o dofinansowanie. Prosimy zatem o zgłaszanie się mieszkańców, którzy w poprzednim naborze nie złożyli deklaracji a są zainteresowani udziałem w projekcie.

Więcej informacji o naborze wraz z formularzami można znaleźć na stronie: http://www.prazmow.pl/art,352,odnawialne-zrodla-energii-w-gminie-prazmow-analiza-zainteresowania-mieszkancow