Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

Projekt "Babski szyk" w Tarczynie

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

20 października 2018 roku w godz. 14.00-18.00 zapraszamy wszystkie chętne osoby do udziału w akcji charytatywnej "Tarczyn szyje onkochusty". Onkochusty będą uszyte dla osób w trakcie leczenia onkologicznego. Umiejętność szycia na maszynie nie jest konieczna. Maszyny, materiały, instrukcje i porady zapewnia organizator. Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie. Serdecznie zapraszamy.

PROJEKT "BABSKI SZYK" W TARCZYNIE