Bajeczna Fiesta w ramach Jesiennych Spotkań z Teatrem Dziecięcym w Tarczynie

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

12 listopada 2017 roku o godz. 16.00 zapraszamy na kolejny spektakl, który zostanie pokazany w ramach Jesiennych Spotkań z Teatrem Dziecięcym. Tym razem, będzie można obejrzeć przedstawienie teatralne pt. Bajeczna Fiesta, w wykonaniu aktorów teatru Kultureska. Cena biletu – 6 zł. Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie, ul. J. Stępkowskiego 17.

BAJECZNA FIESTA W RAMACH JESIENNYCH SPOTKAŃ Z TEATREM DZIECIĘCYM W TARCZYNIE

Bajeczna Fiesta to interaktywny spektakl o tematyce ekologicznej pełen muzyki, tańca, zabaw i animacji dla najmłodszych. Zgodnie z tytułem - będzie to sześćdziesiąt minut szaleństwa i zabawy! Dzieci razem z bohaterami bajki będą śpiewać, pląsać, a także urządzać wesoły taneczny korowód. Obok dobrego humoru nie zabraknie treści edukacyjnych. Dzieci nauczą się w jaki sposób można dbać o przyrodę. Będą miały okazję powtórzyć zasady segregacji odpadów, a także posegregować śmieci z bohaterami bajki. Wybierzemy SuperEkoBohaterów, a także pokażemy dzieciom jak zaczarować świat, żeby pozbyć się zanieczyszczeń powietrza. Udowodnimy widzom, że w życiu warto uwierzyć w siebie i swoje możliwości – bo wtedy można być kim tylko się chce – policjantem, tancerzem, a nawet… czarodziejem! Na scenie wystąpi gwiazda rock'nd'jelona, najbardziej kolorowa ekokapela, światowej sławy zespół muzyczny The Jelonband - Jelonek Bronek (król ekotańca połamańca), Biedronka Ilonka (gitarzystka) i Pszczółka Julka (wokalistka)!

Biedronka Ilonka i Pszczółka Julka to najbardziej rozśpiewane owady na łące. Natomiast królem tańca jest jedyny w swoim rodzaju – Jelonek Bronek. Razem tworzą oni wyjątkowo zabawny zespół rock’nd’jelonowy – The Jelonband! Ta wesoła zwierzęca kompania codziennie urządza Bajeczną Fiestę z okazji Święta Przyrody. A dlaczego codziennie? Bo codziennie powinniśmy urządzać święto naturze – dbając o nią i ciesząc się z jej piękna. Fiesta będzie doskonałą okazją, aby przypomnieć sobie, jak możemy uczynić nasz świat czystym i ekologicznym. Bohaterami spektaklu staną się też same dzieci, które będą miały okazję wziąć udział w wesołych konkurencjach. Pozostaje tylko pytanie: Kto zostanie EkoKrólem tej Bajecznej Ekologicznej Fiesty?