Menu
A+ A A-

Koncert Incidental Music i Wieża Bajzel w Piasecznie

1 lutego 2019 roku o godz. 19.00 w ramach cyklu Kontakt, odbędzie się koncert zespołów: Incidental Music i Wieża Bajzel. Wstęp wolny. Miejsce: Dom Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Serdecznie zapraszamy.

 Koncert Incidental Music i Wieża Bajzel w Piasecznie

Incidental Music w obecnym składzie gra od lutego 2010 r. Grają własne utwory rockowe. Czerpią inspirację z lat 80tych (Pink Floyd, Deep Purple, Status Quo, King Crimson), ale także 90-tych (Radiohead). Grają hobbystycznie pracując w swoich zawodach. Skład zespołu: Mirella (keyboards, piano), Wojtek (gitara, vocal), Tomek (perkusja), Mariusz (bass).

Wieża Bajzel to zespół, o którego sile decydują przede wszystkim kobiece ręce, umysły i struny głosowe! To projekt gitarzystek Aleksandry i Katarzyny wsparty siłą rockowych przelotów wokalistki Miruny i elektronicznymi przebiegami z komputerów Krzysztofa. Członkowie bardzo dbają o równowagę dżingu z dżangiem i starają się, aby energia swobodnie krążyła pomiędzy elektrycznymi gitarami, gardłem Miruny i bitmaszynami Krzysztofa. W ten sposób destylują akustyczne sole trzeźwiące, którymi chcą przebić się do umysłów przepracowanego słuchacza odpadającego po dwunastogodzinnej dniówce. Ich muzyka jest nośnikiem dla opowieści i obserwacji otaczającego nas świata, którymi chcielibyśmy skłonić słuchacza do zadumy i refleksji…

UWAGA - ZMIANA TERMINU KONCERTU ZESPOŁÓW INCIDENTAL MUSIC I WIEŻA BAJZEL!
Z przyczyn niezależnych od organizatorów, musiał zostać zmieniony termin koncertu z daty 1.02.2019 r. na inny! Informacje o nowym terminie podamy wkrótce!