Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

Koncert dla dzieci w wykonaniu Filharmonii Narodowej w Mysiadle

19 lutego 2019 roku o godz. 13.30 odbędzie się koncert dla dzieci w wykonaniu Filharmonii Narodowej pt. "Dawno, dawno temu". Miejsce: filia Gminnego Ośrodka Kultury Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

Koncert dla dzieci w wykonaniu Filharmonii Narodowej w Mysiadle

Przy dźwiękach dworskiej kapeli zostaną opowiedziane dzieciom baśnie o królach, pięknych księżniczkach, groźnych smokach i dzielnych rycerzach. Muzyka, pobudzając wyobraźnię sprawi, że wszyscy chętnie posłuchają historii, które miały miejsce dawno, dawno temu...