50 RAJD MONTE CALVARIA

5, 4, 3, 2, 1 … START! Rozpoczynamy KJS'owe zmagania od jubileuszowej, okrągłej 50 Rallye MONTE CALVARII. Zapraszamy na 2-dniowe zmagania z czasem i przyczepnością. Imprezę rozpoczniemy 20 lutego 2015 r. (piątek) odbiorem administracyjnym i badaniem kontrolnym, aby wieczorem pokonać dwie próby sprawnościowe na Bemowie. Start honorowy z rampy na Autodromie Bemowo wraz z Burmistrzem Góry Kalwarii p. Dariuszem Zielińskim. Piątkowe próby sprawnościowe obowiązkowe są dla zawodników startujących w klasach: 1, 2, 3, 4, 5, Gość, Legendy.

50 RAJD MONTE CALVARIA

W sobotę, 21.02.2015r., ciąg dalszy rywalizacji. Pierwsze próby na Autodromie Bemowo, kolejne na trasie do Góry Kalwarii. Łącznie 15 prób sprawnościowych. Rywalizacja zakończy się tradycyjnie w Górze Kalwarii. Z okazji jubileuszowej edycji Rallye Monte Calvaria, załoga, która zajmie 50-te miejsce w klasyfikacji generalnej (bez Gość) otrzyma nagrodę specjalną. Otwarcie listy zgłoszeń już pod koniec stycznia 2015r. Zgłoszenia wraz z potwierdzeniem opłaty wpisowego przyjmowane będą na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Dodatkowym akcentem i niespodzianką tej imprezy będzie możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w rywalizacji z zaproszonymi przez nas Mistrzami. Więcej informacji: www.automobilklubpolski.pl Współorganizatorem 50. edycji Rallye Monte-Calvaria jest Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria.