Menu
A+ A A-
Napisz komentarz (0 Komentarzy)
Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Jan Drewicz - wystawa malarstwa

Do 21 maja 2017 roku można oglądać wystawę malarstwa Jana Drewicz. Miejsce: Ośrodek Kultury, Białka 9 w Górze Kalwarii. Wystawa czynna w każdą niedzielę w godz. 11.00-14.00. Istnieje możliwość zwiedzania wystawy w trakcie tygodnia - zapisy pod numerem: 504598488

JAN DREWICZ - WYSTAWA MALARSTWA

JAN DREWICZ - urodzony w 1959 r. w Piasecznie. Studia w Wyższej Szkole Pedagogicznej ZNP w Warszawie na kierunku pedagogika kulturoznawcza – menedżer i animator kultury. Pracuje w Gminnym Ośrodku kultury w Lesznowoli jako instruktor ds. artystycznych i organizacji kultury. Związany z grupą plastyczną „Communio Graphis” z Góry Kalwarii. Należy do Związku Artystów Plastyków z siedzibą w Pile. W ZAP od 2005 roku pełni funkcje prezesa Oddziału Mazowieckiego. Uprawia malarstwo olejne, pastel i rysunek. Prezentował swoje prace na wystawach zbiorowych i indywidualnych.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Wielkanocny Jarmark Rękodzieła w Górze Kalwarii 2017

Serdecznie zapraszamy w Niedzielę Palmową, 9 kwietnia 2017 r. w godz. 9.00 - 17.00 do udziału w Wielkanocnym Jarmarku Rękodzieła w Górze Kalwarii, który jest adresowany przede wszystkim do artystów i rzemieślników oraz producentów zdrowej lokalnej żywności takiej jak: miody, chleby, sery, przetwory owocowe i inne. Mile widziani są twórcy ludowi wystawiający i sprzedający swoje wyroby, zwłaszcza te nawiązujące do tradycji Świąt Wielkanocnych.

WIELKANOCNY JARMARK RĘKODZIEŁA W GÓRZE KALWARII 2017

Dla zwiedzających i wystawców wstęp na Jarmark jest bezpłatny. Jarmark zlokalizowany jest w ścisłym centrum miasta - ul.3-go Maja. Gmina nie zapewnia stanowisk handlowych. W celu zgłoszenia i uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt z Biurem Promocji UMiG e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel.22 727 95 17 W celu zgłoszenia swojego udziału proszę zadzwonić lub wysłać wiadomość.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)