Menu
A+ A A-

Wielkanocny Jarmark Rękodzieła w Górze Kalwarii 2017

Serdecznie zapraszamy w Niedzielę Palmową, 9 kwietnia 2017 r. w godz. 9.00 - 17.00 do udziału w Wielkanocnym Jarmarku Rękodzieła w Górze Kalwarii, który jest adresowany przede wszystkim do artystów i rzemieślników oraz producentów zdrowej lokalnej żywności takiej jak: miody, chleby, sery, przetwory owocowe i inne. Mile widziani są twórcy ludowi wystawiający i sprzedający swoje wyroby, zwłaszcza te nawiązujące do tradycji Świąt Wielkanocnych.

WIELKANOCNY JARMARK RĘKODZIEŁA W GÓRZE KALWARII 2017

Dla zwiedzających i wystawców wstęp na Jarmark jest bezpłatny. Jarmark zlokalizowany jest w ścisłym centrum miasta - ul.3-go Maja. Gmina nie zapewnia stanowisk handlowych. W celu zgłoszenia i uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt z Biurem Promocji UMiG e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel.22 727 95 17 W celu zgłoszenia swojego udziału proszę zadzwonić lub wysłać wiadomość.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Koncert charytatywny - Postawmy Łukasza na Nogi - Góra Kalwaria

11 marca 2017 roku odbędzie się koncert charytatywny - Postawmy Łukasza na Nogi, który odbędzie się od godz. 14.30 w Ośrodku Kultury w Górze Kalwarii przy ulicy Por. Jana Białka 9.

Wystąpią:
14:40 - 15:15 - Jan Traczyk & Marcin Tyma - artyści z teatru Studio Buffo.
15:20 - 15:50 Patryk Krajewski - uczestnik programu The Voice of Poland.
16:30: - 16:45 Pokaz taneczny Mikołaja Strzyża - finalisty 8 edycji programu You Can Dance.
17:00 - 17:40 Kuba Adamus - uczestnik programu The Voice of Poland.
18:00 - 19:00 Zespół Kurs.
19:00 - 20:30 Zespół muzyczny Rejs.

KONCERT CHARYTATYWNY - POSTAWMY ŁUKASZA NA NOGI - GÓRA KALWARIA

W trakcie koncertu odbędzie się również:
- pokaz ratownictwa medycznego
- wernisaż obrazów autorstwa Julii Czarneckiej
- licytacje charytatywne przedmiotów podarowanych przez ludzi dobrego serca oraz zbiórka do puszek. Do wylicytowania między innymi: koszulka piłkarza Legii Aleksandra Projovića z podpisami piłkarzy Legii, autografy Marcina Gortrata, Anity Włodarczyk, książka "Ranczo. Kulisy serialu wszech czasów" z podpisem Cezarego Żaka, koszulka z podpisem polskiego szczypiornisty Adama Wiśniewskiego, obraz autorstwa Julii Czarneckiej.

Zapraszamy również na słodki poczęstunek, kawę i herbatę. Zebrane środki finansowe przeznaczone będą na leczenie i rehabilitację Łukasza, który pół roku temu uległ wypadkowi samochodowemu i od tej pory trwa walka o jego powrót do sprawności.

Więcej o Łukaszu:
https://zrzutka.pl/postawmy-lukasza-na-nogi-zbiorka-na-rehabilitacje
https://www.facebook.com/PostawmyLukaszaNaNogi/?fref=ts

Napisz komentarz (0 Komentarzy)
Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Kuba Badach w Górze Kalwarii - koncert Tribute to Andrzej Zaucha

5 marca 2017 roku o godz. 18:00 zapraszamy na wyjątkowy koncert Kuby Badacha, dwukrotnego laureata Fryderyka w kategorii Wokalista roku, kompozytora, aranżera i producenta muzycznego. Miejsce: Ośrodek Kultury, ul. por. Jana Białka 9, Góra Kalwaria. Bilety: 35 zł - normalny, 30 zł - ulgowy.

KUBA BADACH W GÓRZE KALWARII - KONCERT TRIBUTE TO ANDRZEJ ZAUCHA

5 marca usłyszymy utwory polskiej legendy sceny muzycznej Andrzeja Zauchy w nowych autorskich aranżacjach Jacka Piskorza i Kuby Badacha. Płyta z materiałem Tribute to Andrzej Zaucha w 2013 roku otrzymała status "Złotej Płyty". - To moje podziękowanie dla Zauchy. Nie wiem, być może machnąłby ręką zniesmaczony, słysząc słowo „hołd"... Ale to zaszczyt śpiewać jego utwory... – mówi Kuba Badach

Napisz komentarz (0 Komentarzy)