Wielkanocny Jarmark Rękodzieła w Górze Kalwarii 2017

Serdecznie zapraszamy w Niedzielę Palmową, 9 kwietnia 2017 r. w godz. 9.00 - 17.00 do udziału w Wielkanocnym Jarmarku Rękodzieła w Górze Kalwarii, który jest adresowany przede wszystkim do artystów i rzemieślników oraz producentów zdrowej lokalnej żywności takiej jak: miody, chleby, sery, przetwory owocowe i inne. Mile widziani są twórcy ludowi wystawiający i sprzedający swoje wyroby, zwłaszcza te nawiązujące do tradycji Świąt Wielkanocnych.

WIELKANOCNY JARMARK RĘKODZIEŁA W GÓRZE KALWARII 2017

Dla zwiedzających i wystawców wstęp na Jarmark jest bezpłatny. Jarmark zlokalizowany jest w ścisłym centrum miasta - ul.3-go Maja. Gmina nie zapewnia stanowisk handlowych. W celu zgłoszenia i uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt z Biurem Promocji UMiG e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel.22 727 95 17 W celu zgłoszenia swojego udziału proszę zadzwonić lub wysłać wiadomość.