Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

Łowca jeleni - kino letnie przy wieży w Górze Kalwarii

28 lipca 2017 roku o godz. 22.00 w ramach kina letniego przy wieży w Górze Kalwarii, będzie można obejrzeć film pt.: Łowca jeleni. Miejsce: przy wieży strażackiej za Kinem Uciecha w Górze Kalwarii. Wstęp bezpłatny. Zapraszamy do kina plenerowego do Góry Kalwarii.

ŁOWCA JELENI - KINO LETNIE PRZY WIEŻY W GÓRZE KALWARII

Łowca jeleni (reż. Michael Cimino, USA, Wielka Brytania 1978, 142’, dramat wojenny, klasyka kina) jeden z najważniejszych dramatów wojennych w historii kina, który (obok rok młodszego „Czasu Apokalipsy”) zredefiniował język tego gatunku: okrucieństwo wojny pokazane jest bez prawie żadnej sceny walki, a akcja w Wietnamie to ułamek całej fabuły. Robert DeNiro i Christopher Walken w życiowej formie (obok początkującej Meryl Streep) odgrywają dramat wojennych traum przez subtelne odwzorowanie codziennego stylu życia mieszkańców przemysłowego miasteczka.