Menu

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.


A+ A A-

Stand-up Piotrek Szumowski w Górze Kalwarii

21 czerwca 2019 roku o godz. 20.00 odbędzie się Stand-up Piotrka Szumowskiego. Stand-uper występował w ponad trzydziestu krajach, na pięciu kontynentach, w trzech językach. W nowym programie pt. „Półczłowiek, półgłówek” komik i podróżnik zmierzy się z największym demonem naszych czasów... ludzką głupotą.  Miejsce: Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii, ul.  Białka 9. Bilety w cenie: 25 zł/30 zł. Przedstawienie dla dorosłych. Serdecznie zapraszamy. 

Stand-up Piotrek Szumowski w Górze Kalwarii

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Alicja w Krainie Czarów w Górze Kalwarii

18 czerwca 2019 roku o godz. 19.00 zapraszamy na Alicję w Krainie Czarów w reżyserii Emanuela Grzegorza. Występują: Małgorzata Buczek, Gabriela Kalicińska, Sandra Łysakowska, Małgorzata Wolak, Patrycja Bielawska, Oliwia Musiałek, Marta Ogińska, Kinga Maciąg, Paulina Jarosz. Miejsce: Kino Uciecha, ul. Księdza Sajny 14, Góra Kalwaria. Serdecznie zapraszamy. 

Alicja w Krainie Czarów w Górze Kalwarii

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Na drodze do Niepodległości - spotkanie autorskie z Piotrem Rytko w Górze Kalwarii

13 czerwca 2019 roku o godz. 18.30 zapraszamy na spotkanie autorskie z Piotrem Rytko oraz promocję jego książki pt. „Na drodze do niepodległości. Nieznani bohaterowie Czerska i Góry Kalwarii z czasów Wielkiej Wojny”. Miejsce: Koszary Arche Hotel przy ul. Dominikańskiej 11 (dawna jednostka wojskowa).

Na drodze do Niepodległości - spotkanie autorskie z Piotrem Rytko w Górze Kalwarii

Publikacja, której wydawcą jest Towarzystwo Opieki nad Zabytkami Oddział w Czersku, ma na celu przybliżenie losów bohaterów, którzy po 123 latach niewoli wywalczyli dla Polski niepodległość. Zapraszamy do lektury książki i poznania bohaterów Czerska i Góry Kalwarii oraz 1 Pułku Artylerii Legionów Polskich, który stacjonował w górskokalwaryjskim garnizonie.

rojekt opracowania i publikacji książki został zrealizowany przez TOnZ Oddział w Czersku w ramach zadania „Nasza ojcowizna. Żywe lekcje historii na zamku w Czersku”, współfinansowanego ze środków: Samorządu Województwa Mazowieckiego, Gminy Góra Kalwaria, Starostwa Powiatowego w Piasecznie oraz Towarzystwa Opieki nad Zabytkami Oddział w Czersku.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Zielone Świątki na Urzeczu

9 czerwca 2019 roku od godz. 9.00 zapraszamy na Zielone Świątki na Urzeczu. Tradycyjnie będzie można podziwiać orszak umajonych łodzi zielonoświątkowych, które wypłyną z Portu w Górze Kalwarii najpierw do Nadbrzeża, później do Gassów.

Zielone Świątki na Urzeczu

Program:
- 9.00 – wypłynięcie orszaku łodzi zielonoświątkowych, Port w Górze Kalwarii
- 10.15 – msza polowa w Nadbrzeżu
- 11.00 – piknik zielonoświątkowy w Nadbrzeżu
- 14.00 – wypłynięcie orszaku zielonoświątkowego do Gassów

Napisz komentarz (0 Komentarzy)