Menu
A+ A A-

Recital Wędrowny blask w Górze Kalwarii

24 marca 2019 roku o godz. 16.00 odbędzie się recital pamięci Romana Kołakowskiego pt. "Wędrowny blask" w wykonaniu słowno-muzycznym Teatru Piosenki. Wystąpią: Agata Klimczak- Kołakowska - wokal, Bartłomiej Abramowicz - pianino, wokal, Grzegorz Bukowski - gitary, bas, pianino, wokal, Rafał Konieczny - gitara, pianino, syntezator, wokal. Miejsce: Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii, Białka 9. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

Recital Wędrowny blask w Górze Kalwarii

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Muzyczna Karuzela w Górze Kalwarii

24 marca 2019 roku o godz. 10.00 zapraszamy na spotkanie z Dziecięcą Akademią Artystyczną w cyklu Muzyczna karuzela pt. "Wiolinka i Basik w krainie muzyki". Pełne humoru, rekwizytów i profesjonalnych instrumentów zajęcia pozwalają dzieciom poznać tajniki muzycznego świata poprzez zabawę. Spotkania z Muzyczną karuzelą to ciekawy sposób na urozmaicenie wolnego czasu, ale także forma rozwoju wyobraźni i wrażliwości. Miejsce: Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii, ul. Białka 9. Wstęp 10 zł. Dzieci poniżej 3 lat - wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

Muzyczna Karuzela w Górze Kalwarii

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Na misiowych urodzinach najważniejsza jest rodzina-Teatralna Niedziela w Górze Kalwarii

17 marca 2019 roku o godz. 10.00 zapraszamy do Teatralnej Niedzieli w Górze Kalwarii, gdzie będzie można obejrzeć spektakl pt.: "Na misiowych urodzinach najważniejsza jest rodzina", w wykonaniu Teatru Maska. Spektakl grany w Ośrodku Kultury, ul. Białka 9. Bilety 10 zł. Zapraszamy do Góry Kalwarii.

Na misiowych urodzinach najważniejsza jest rodzina-Teatralna Niedziela w Górze Kalwarii

Rodzinę tworzą osoby, które łączą więzy krwii, ale również bliska relacja - relacja wyjątkowa. Rodzina to emocje i uczucia nie do powtórzenia. Członkowie rodziny powinni chcieć siebie nawzajem słuchać i rozumieć, wspierać i pomagać w trudnych chwilach. Czy w naszym zabieganym świecie wciąż doceniamy fenomen, jakim jest rodzina? Czy potrafimy dostrzec skarb, jakim jest dom rodzinny? Dla Misi Matysi zbliża się ważny dzień - urodziny. Z tej okazji postanawia zorganizować przyjęcie i zaprosić na nie najważniejsze osoby. Kiedy nadchodzi dzień przyjęcia, Matysia orientuje się, że na umówioną godzinę nie pojawia się nikt, ani jeden z zaproszonych gości. Czyżby zapomnieli? A może wcale nie chcieli przyjść? Wujek Tygrys jest policjantem i ma wiele spraw na głowie, każdy w okolicy zna aspiranta Dyzia, może akurat wpadł na kolejny trop w sprawie i nie może pojawić się na urodzinach? Kuzynostwo Kizia i Mizio też mają wiele zajęć. Mizio jest przecież sportowcem i przygotowuje się do maratonu, a Kizia to aktorka i wciąż udziela kolejnego wywiadu lub uczy się roli. Prawda jest taka, że członkowie rodziny pamiętali o urodzinach, ale mieli ważniejsze sprawy... no właśnie, czy są one ważniejsze niż urodziny Matysi? Rodzina wkrótce zrozumie swój błąd i wraz z dziećmi postanowi zrobić Misi ogromną niespodziankę.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Cztery punkty widzenia - wystawa fotografii w Górze Kalwarii

23 lutego 2019 roku o godz. 19.00 zapraszamy na wernisaż wystawy fotografii "Cztery punkty widzenia" - Marco Jaxa (Polska), Katherine Griswold (USA), Mikael Zych (Szwecja), Rim Alenezi (Arabia Saudyjska). Spotkanie uświetni występ duetu Trochę jazzu. Wystawa będzie czynna  23.02.2019 - 27.03.2019. Miejsce: Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii, ul. Białka 9. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

Cztery punkty widzenia - wystawa fotografii w Górze Kalwarii

Napisz komentarz (0 Komentarzy)