Menu
A+ A A-

Koncert zespołu Air Band w Górze Kalwarii

15 grudnia 2018 roku w godz. 16.00-19.00  odbędzie się koncert zespołu Air Band pod tytułem "ŚWIĄTECZNIE I Z PRZEBOJEM", podczas którego zagra znane i lubiane piosenki, m.in. "Dancing Queen" i "I do i do i do" oraz utwory, które wprowadzą nastrój Świąt Bożego Narodzenia m.in.: "Jest taki dzień" czy "Mario czy już wiesz". Podczas koncertu zaśpiewają wokaliści tacy jak Monika Pęksa i Andrzej Krawczyk. Gościnnie wystąpi Michał Pijewski. Miejsce: Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii, ul. Białka 9. Wstęp wolny. Zapraszamy.

Koncert zespołu Air Band w Górze Kalwarii

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Kalwaryjski Rynek Bożonarodzeniowy w Górze Kalwarii

9 grudnia 2018 roku o godz. 15.00 zapraszamy na spotkanie Chanuki z Gwiazdką. W programie: świąteczne animacje plastyczne, łańcuch dobrych myśli, świąteczne tradycje kulinarne, koncert kolęd. Miejsce: Rynek Miejski w Górze Kalwarii. Serdecznie zapraszamy.

Kalwaryjski Rynek Bożonarodzeniowy w Górze Kalwarii

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Warsztaty ozdób świątecznych w Górze Kalwarii

8 grudnia 2018 roku w godz. 14.00-15.30 i 16.00-17.30 odbędą się warsztaty ozdób świątecznych dla dzieci w wieku 8-13 lat. Wstęp za okazaniem bezpłatnych wejściówek. Liczba miejsc ograniczona. Wejściówki można odebrać od 30 listopada,  sosobiście w kasie Ośrodka, ul. Białka 9 (bez możliwości wcześniejszej rezerwacji telefonicznej). Jedna osoba może odebrać maksymalnie do 3 wejściówek. Miejsce: pracownia przy Pijarskiej 40. Serdecznie zapraszamy.

Warsztaty ozdób świątecznych w Górze Kalwarii

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Kabaret K2 w Górze Kalwarii

30 listopada 2018 roku o godz. 20.00 zapraszamy na kabaret K2 "Program z kobietą". Wystąpią Bartosz Klauziński, Michał Zenkner oraz Dominika Najdek. Bilety w cenie 30 zł. Miejsce: Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii, ul. Białka 9.

Kabaret K2 w Górze Kalwarii

Kabaret K2 w zupełnie nowej odsłonie. Do Bartosza Klauzińskiego i Michała Zenknera dołączyła młoda, piękna, a przede wszystkim utalentowana Dominika Najdek. Dominika jest dla chłopaków trzecią połówką kabaretowej pomarańczy. Od pierwszych wspólnych występów widać, że to jej właśnie brakowało w tej układance. Co nowego? Tematyka skeczy jest teraz jeszcze bogatsza. Niespodzianka! W końcu pojawiły się w nich relacje męsko-damskie. Znalazło się miejsce dla matki, żony i kochanki. Oprócz nich pojawią się między innymi: kowboj w obuwniczym, doktor szarlatan oraz teorie spiskowe. Mimo nowości pewne rzeczy pozostały niezmienne. K2 to wciąż wulkan scenicznej energii. Kabaret zarówno młody duchem jak i bogaty doświadczeniem. Odjechany, zakręcony, ale przystępny. Potrafiący pod powierzchnią zniewalająco śmiesznych skeczy przemycić poważniejsze treści. Żywy i oparty na interakcji z widzem. Niebojący rzucać się w wir improwizacji. Gwarantujący niepowtarzalność występów. Podsumowując "Program z Kobietą" to stare, dobre K2, tylko że...nowe i lepsze. Zapraszamy!

Napisz komentarz (0 Komentarzy)