Kedi - Sekretne Życie Kotów

6 października 2017 roku o godz. 19.00 odbędzie się pokaz filmu Kedi Sekretne Życie Kotów. Miejsce: Kino Uciecha, ul. Sajny 14 w Górze Kalwarii. Bilety: 8 zł - normalny, 5 zł - ulgowy. Poznaj Stambuł: prawdziwe kocie imperium.

KEDI - SEKRETNE ŻYCIE KOTÓW

KEDI SEKRETNE ŻYCIE KOTÓW Stambuł to miasto z niezwykłą, sięgającą tysięcy lat historią i zarazem jedyne w swoim rodzaju najprawdziwsze kocie imperium. Koty, mając w nim swoje wyjątkowe, zaszczytne miejsce, są nieodłączną częścią lokalnej społeczności. Żyją na styku dwóch światów – dzikiego i cywilizowanego: nie mają swoich właścicieli, ale każdego dnia towarzyszą mieszkańcom w chwilach smutku i radości. Spryciara, Przylepa, Sułtan, Flirciarz, Bestia, Szajba i Cwaniak to wyjątkowe indywidualności, które są naszymi przewodnikami po filmowym Stambule. Oglądamy z bliska ich codziennie przygody, długie wędrówki i spotkania z mieszkańcami. Niezależne i wolne zaglądają do sklepów, kawiarni i mieszkań. Nikt nie potrafi oprzeć się ich urokowi, a Stambuł byłby bez nich zupełnie innym miastem. Poznajcie ich sekretne życie. Film zebrał aż 98 proc. pozytywnych recenzji w popularnym serwisie Rotten Tomatoes i stał się niekwestionowanym przebojem w USA. To trzeci najlepiej zarabiający nieanglojęzyczny dokument wszech czasów w tamtejszych kinach.