VI Wielkanocny Jarmark Rękodzieła i Zdrowej Żywności w Górze Kalwarii

25 marca 2018 roku w godz. 9.00 - 17.00 zapraszamy w Niedzielę Palmową do udziału w Wielkanocnym Jarmarku Rękodzieła w Górze Kalwarii. Jarmark zlokalizowany jest w ścisłym centrum miasta - ul.3-go Maja. Dla zwiedzających i wystawców wstęp na Jarmark jest bezpłatny. Organizatorzy kierują informacją o Jarmarku, również do wystawców, artystów i rzemieślników oraz producentów zdrowej lokalnej żywności takiej jak: miody, chleby, sery, przetwory owocowe i inne. Mile widziani są twórcy ludowi wystawiający i sprzedający swoje wyroby, zwłaszcza te nawiązujące do tradycji Świąt Wielkanocnych. Gmina Góra Kalwaria nie zapewnia stanowisk handlowych. W celu zgłoszenia i uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt z Biurem Promocji UMiG e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel.: 22 727 95 17 Zapraszamy!

WIELKANOCNY JARMARK RĘKODZIEŁA I ZDROWEJ ŻYWNOŚCI