Powiatowy Dzień Kobiet w Górze Kalwarii - trendy dla stylu i zdrowia

8 marca 2018 roku w godz. 11.00-13.30 Starostwo Powiatu Piaseczyńskiego zaprasza na Powiatowy Dzień Kobiet w Górze Kalwarii, podczas którego odbędzie się spotkanie z Ewą Radziewicz - ekspertką kreowania wizerunku. Miejsce: Ośrodek Kultury przy ul. Por. Jana Białka 9 w Górze Kalwarii. mgr Ewa RADZiewicz doradca usług społecznych i edukacyjnych, międzynarodowa kreator wizerunkowa, trenerka rozwoju osobowościowego i promotorka zdrowia, zaprasza na wykład z okazji Dnia Kobiet. Przewidywane są dwa panele dyskusyjne. Jeden dla zdrowia, drugi dla urody.

POWIATOWY DZIEŃ KOBIET W GÓRZE KALWARII

W części o zdrowiu, poruszone zostaną tematy z zakresu nowych, między innymi dietetycznych i alkalicznych trendów zdrowia. Dowiesz się co jest modne, ale czy dla Ciebie? Czy każdy z nas powinien zrezygnować z glutenu? Czy alkaliczne PH ciała, to klucz do zdrowia każdego z nas? Jak zaufać dietom, tak licznie promowanym na rynku? Usłyszysz znaną od tysięcy lat receptę na długowieczność. Nie może Cię zabraknąć tego dnia, bo spotkanie to, będzie naprawdę NA ZDROWIE! W części o urodzie, EwaRadzić będzie, co radzi świat, by piękno zawitało trendem odNOWA! Modne kolory, dodatki i styl na rok 2018 czas poobserwować, by zainspirować się i zaszaleć nową energią na wiosnę, lato, na kolejny piękny życia rok.