Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.07.2019 serwis i usługi dostępne pod adresem powiat-piaseczynski.info mają nowego właściciela i operatora - firmę Aktivo Media Marcin Piotrowicz, ul. Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP: 9710663921.

Wakacyjne Rejsy Wiślane - Wisła O.K. Szkutą w okolicach Góry Kalwarii

5 sierpnia 2018 roku zapraszamy na Wakacyjne Rejsy Wiślane - Wisła O.K. Szkutą. Piękne widoki, niecodzienna perspektywa i niebanalny sposób na udaną niedzielę. Zapraszamy na wiślany rejs w okolicach Góry Kalwarii. Start przy tamie wojskowej. Liczba miejsc ograniczona. Rejsy są bezpłatne, trwają ok. 40 min, na łódź wchodzi jednorazowo do 10 osób. Łódź, a właściwie tradycyjna wiślana szkuta, jest bezpieczna i wygodna, można bez obaw zabrać dzieci. Projekt finansowany ze środków Powiatu Piaseczyńskiego.

WAKACYJNE REJSY WIŚLANE - WISŁA O.K. SZKUTĄ W OKOLICACH GÓRY KALWARII