Gminny Dzień Dziecka w Górze Kalwarii

1 czerwca 2019 roku w godz. 13.00-19.00 zapraszamy na Gminny Dzień Dziecka - kuglarskie triki w wykonaniu Pawła Coolek Kuleszy oraz pokaz iluzjonisty Macieja Kozłowskiego (półfinalisty programu Mam Talent) zachwycą nie tylko najmłodszych. Ponadto w programie: koncert młodych wokalistów ze Studia Piosenki, występy taneczne i koncert piosenek dla dzieci. Miłośników sztuki teatralnej zapraszamy na spektakl "Rajska wyspa" w wykonaniu aktorów Krakowskiego Biura Promocji Kultury. Wszystkich, którzy lubią sportową rywalizację zachęcamy zaś do wzięcia udziału w turniejach piłkarskich i siatkówki plażowej. Tradycyjnie nie zabraknie dmuchańców, odbędą się również pokazy WOPR i prezentacja wozów strażackich i policyjnych. Miejsce: teren OSIRU (obok basenu).

Gminny Dzień Dziecka w Górze Kalwarii