Powiat piaseczyński
Herb Powiatu Piaseczyńskiego

Asertywność dobra na wszystko Być Kobietą - Konstancin

Konstancin Jeziorna, dn. 2008-04-08
Konstanciński Dom Kultury www.kdk-info.pl zaprasza serdecznie na warsztat z cyklu Być Kobietą: ASERTYWNOŚĆ DOBRA NA WSZYSTKO. Warsztat odbędzie się w czwartek, 10 kwietnia 2008 roku, w godzinach od 18:00 do 21:00 w Filii Konstancińskiego Domu Kultury, przy ulicy Sobieskiego 6, Konstancin-Jeziorna. Wstęp na warsztaty jest wolny.

ASERTYWNOŚĆ DOBRA NA WSZYSTKO BYĆ KOBIETĄ

Warsztat dla kobiet: ASERTYWNOŚĆ DOBRA NA WSZYSTKO BYĆ KOBIETĄ, jest dla kobiet, które szukają swojego miejsca w życiu i wiedzą, że zawsze jest czas na rozwój i nowe wyzwania. Warsztaty poprowadzi psycholog: Monika Gołębiewska. Zapraszamy na warsztaty dla kobiet w KDK Konstancin.
Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców Piaseczno



Loading ...

Wasze komentarze do informacji:


Informacja jeszcze nie była komentowana. Twój komentarz może być pierwszy...

Dodaj komentarz:

Komentarz pojawi się dopiero po naszym zaakceptowaniu!

Katalog firm e-piaseczno

Dodaj wpis do katalogu firm powiatu piaseczyńskiego

Wycieczkowicz - wycieczki szkolne

Wycieczkowicz Usługi turystyczne Katarzyna Schab. Organizujemy wycieczki i wyjazdy na terenie Polski. Zapoznaj się z naszą ofertą (...)

Hipermarket Auchan Piaseczno

Auchan to polskie hipermarkety francuskiego koncernu. Zapraszamy na zakupy do naszego hipermarketu Auchan Piaseczno (...)

Przedszkole Piaseczno

Niepubliczne Przedszkole Kleks w Piasecznie. Prywatne przedszkole zaprasza dzieci z Piaseczna i okolic. Prywatne Przedszkole Piaseczno (...)

© 2007 Powiat Piaseczyński e-Piaseczno | design by maxxi | code by martin | online: 4 | Google: 11
RSS Powiat Piaseczyński XHTML Powiat Piaseczyński CSS Powiat Piaseczyński